11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Half-Life 2 (2004) PC
Доданий - 22 лют 2011р. о 22:30 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Half-Life 2
Тип видання: піратка
Жанр: Шутер від першої особи
Розробник: Valve
Рік: 2004
Платформа: PC
Версія: Source Engine 7 (build 2707)

Мова інтерфейсу і озвучки: Англійський + Російський
Мультіплеер: Відсутній
Пігулка: RevEmu

Системні вимоги: Процесор 1.7 ГГц, 512 МБ ОЗУ, відеокарта, сумісна з DirectX 8.1 (з підтримкою SSE), Windows XP/Vista/7

Русифікація: Розпакуйте half-life2_rus_buka.exe в папку з встановленою грою. На запит про перезапис файлів виберіть варіант "Yes to All". Потім відкрийте файл rev.ini в кореневій папці гри, в секції Emulator знайдіть параметр Language. Змініть його значення на Russian.

Опис: Зберігши атмосферу тривоги, виклику та внутрішньої напруги і додавши новий реалізм і інтерактивність, Half-Life 2 відкриває двері у світ, в якому присутність гравця впливає на все, що його оточує - від фізичного середовища до поведінки і навіть емоцій як друзів, так і ворогів.

Гравець знову піднімає монтировку вченого-дослідника Гордона Фрімена, який виявляє себе на повені чужинцями Землі, ресурси якої стрімко спустошуються, а населення вироджується. Фрімену нав'язана неминуча роль рятівника людства від того зла, яке він випустив на волю в Black Mesa. І дуже багато дорогих йому людей сподіваються на нього.

Напружений геймплей Half-Life 2 в режимі реального часу став можливим виключно завдяки Source ®, - новому власним високотехнологічному ігровому движку від Valve. Source характеризується істотним прогресом у наступних областях:

* Персонажі: Передова система лицьової анімації дозволяє створювати ігрових персонажів з небаченою раніше ступенем опрацювання зовнішності. Використовуючи 40 окремих "м'язів" особи, персонажі-люди передають все розмаїття людських емоцій, демонструючи адекватні та обгрунтовані ситуацією реакції на поведінку героя.
* Фізика: Всі об'єкти, починаючи з пущеної по воді гальки і закінчуючи двотонними вантажівками, ведуть себе природно, повністю підкоряючись законам фізики з урахуванням маси, тертя, сили тяжіння і плавучості.
* Graphics: У Source використовується система генерації зображень з підтримкою шейдеров, аналогічна тій, за допомогою якої студія Pixar створила мультфільми Toy Story ® і Monster's, Inc. ®. Вона може перетворювати небачені раніше в комп'ютерних іграх, дивовижні за красою та реалістичності ігрові оточення.
* AI: Ні друзі, ні вороги не кидаються в бійку, стрімголов. Вони в стані оцінювати загрози, вибирати оптимальний шлях на пересіченій місцевості і збирати зброю з того, що є під рукою.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 25
Завантажують 2
Розмір файлу 2.03 ГБ
Завантажили 523 р.
Потужність потоку
Переглядів: 7880
Пошукові теги: Half, Life, 2004.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
half-life2_full_eng.exe 1.44 ГБ
half-life2_rus_buka.exe 607.57 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0701 сек