11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Росія від краю до краю. Сибір (2009) SATRip
Доданий - 27 лют 2011р. о 9:48 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Оригінальна назва: Wild Russia. Siberia
Російська назва: Росія від краю до краю. Сибір
Жанр: Документальний
Рік виходу: 2009
Випущено: NDR, WDR, S4C, National Geographic, Animal Planet
Режисер: Уве Андерс

Опис: Сибір - один з найдивовижніших регіонів нашої планети: безкрайня тайга, стрімкі гірські річки і найдавніше озеро Землі. Ця величезна заповідна територія Росії до цих пір до кінця не вивчена.

Велику частину території Сибіру займає тайга - зона північних хвойних лісів. Це найбільший лісовий масив на нашій планеті, її "зелені" легені. Саме тайга визначає неповторний вигляд Сибіру. Щоб вижити, її мешканцям потрібно навчитися переносити довгу сувору зиму.

Сибірські вовки - найбільші представники свого виду - вважають себе господарями тайги. Їм доводиться шукати їжу всю зиму, у найлютіші морози, тому їх виживання залежить від мисливських успіхів зграї.
Одне з найбільш дивних тварин цього регіону - кабарга. Зовні воно схоже на маленького безрогого оленя. Незважаючи на грізні шаблеподібні ікла - а вони можуть досягати 11-ти сантиметрів - це боязке і полохливе істота.
У гірських районах Сибіру можна зустріти мешканців степів і напівпустель - антилоп і сайгаків, яків і бабаків, ховрахів і солонгоев, дрохв і стрепетів. Тут же осади ¬ лись і справжні горці - сибірські гірські козли, гірські барани, снігові барси.
Один з найцікавіших мешканців тутешніх місць - сибірський углозуб. Серед усіх земноводних він самий холодостійкий, залишається активним навіть при нулі градусів. Навіть ікра углозуб витримує короткочасне вмерзание в лід.

На півдні Сибіру, зовсім недалеко від кордону з Монголією, розкинулося оповите легендами озеро Байкал. Це не тільки саме глибоке озеро на планеті, але і найдавніше. Тут мешкають байкальські нерпи - єдиний вид тюленів, який зустрічається так далеко від моря, у прісних водах. Одна з заповідних частин узбережжя Байкалу називається "Берегом бурих ведмедів". А в Прибайкальский лісах мешкає баргузинский соболь, хутро якого особливо цінується на міжнародних аукціонах хутра.Якість: SatRip
Відео: 704x400 (1.76:1), 25 fps, XviD, ~ 1554 kbps avg, 0.22 bit / pixel
Аудіо: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~ 128.00 kbps avg
Тривалість: 00:44:31
Переклад: Професійний (одноголосий) (Сергій Гармаш)
Приховані матеріали
[spoiler]http://i2.fastpic.ru/big/2011/0226/ef/52cd1948266c1cf9a57575cf7ce2f5ef.jpg
[/spoiler]

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 6
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 525.45 МБ
Завантажили 33 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2837
Пошукові теги: Росія, від, краю, краю, Сибір, 2009, SATRip.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Документальні.
Назва файлу Розмір
Wild Russia.Siberia.2009.SatRip.KimVlad.avi 525.45 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2834 сек