11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Grand Theft Auto: San Andreas (2005) Ukr
Доданий - 1 бер 2011р. о 18:56 |Категорія, Ігри-pc → , , , , .
↓ Інформація про публікацію
Жанр: Action (Shooter) / Arcade / Racing / 3D / 3rd Person
Локалізація: Rockstar North
Захист: немає
Опис:
П'ять років тому Карл Джонсон тікав від ударів долі в Сан Андреас, місто, відоме всім гангстерськими бандами, наркоторговцями і корупцією серед представників влади. Це місто, яке вважають за краще об'їжджати стороною усі порядні люди … Отже, зараз початок 90-х. Карл повертається додому і дізнається, що його мати була жорстоко вбита, сім'я зникла, а друзі дитинства загрузли у власних проблемах. Не знайшовши захисту в корумпованої поліції, Карл вирішує взяти правосуддя у свої руки, врятувати сім'ю і навести лад на вулицях міста.

Що таке San Andreas? Це не місто, а цілий американський штат, народжений уявою команди Rockstar North. Після сонячного Vice City 80-х гравці перенесуться в абсолютно інший світ західного узбережжя 90х років. Нові герої, нові знайомства, нові правила. Кримінальний світ San Andreas вразить вас своєю різноманітністю - хто тільки не включається в боротьбу за контроль над найбагатшим штатом Америки! Політики, бізнесмени, вуличні банди, торговці наркотиками і зброєю, " бандити від мистецтва ", що мають вплив в найбагатшій кіноіндустрії, - у такому переплетенні інтересів надзвичайно легко загубитися, причому із смертельним результатом. Чи зможете ви зробити кар'єру в злочинних співтовариствах мегаполісів San Andreas?

Особливості гри:
• Величезна територія
Ландшафти San Andreas надзвичайно схожі на сучасну Каліфорнію - пагорби, порослі лісом, степи і безживні пустелі є сусідами з гігантськими мегаполісами, що займають сотні квадратних кілометрів. На території штату розташовані три великі міста: Los Santos, San Fierro і Las Venturas.
• Кримінальне суспільство
Ніхто не завадить вам приєднатися до одного із злочинних угрупувань, яке надалі зможе допомогти вам в нелегкій справі побудови кримінальної імперії.
• Високий реалізм
Машини з часом покриваються брудом, по татуюваннях на відкритих частинах тіла персонажів можна визначити їх приналежність до злочинних угрупувань, а найвища якість анімації робить героїв гри майже "живими".
• Стежте за талією
Стежте за фізичною формою головного героя. Саме від вас залежить, як він виглядатиме: неохайним товстуном, худорлявим і вічно голодним обідранцем або накачаним спортсменом. Іноді даремним прогулянкам на кабріолеті по місту варто віддати перевагу відвідуванню тренажерного залу …
• Помийте машину!
У процесі прогулянок по запорошених вулицях штату машини брудняться, причому бруд на кузові реалістично скупчується біля коліс і вм'ятин. При аваріях б'ються вікна, а автоматні черги залишають не занадто симпатичні сліди на капоті… Якщо не стежити за зовнішнім виглядом свого улюбленого спорткару, то врешті-решт він набуде сумного вигляду.
Системні вимоги:

Мінімальні:
Процесор: 1GHz Intel Pentium III або AMD Athlon
ОЗП: 256 МБ
Привід: 8x DVD-ROM
Жорсткий диск: 4.7 Gb
Відеокарта: 64 МБ, сумісна з DirectX 9.0
Звукова карта, сумісна з DirectX
Клавіатура і Мишка

Рекомендованi:
Процесор: Intel Pentium 4 або AMD Athlon XP
ОЗП: 384 МБ
Привід: 16x DVD-ROM
Жорсткий диск: 4.7 Gb
Відеокарта: 128 MБ, сумісна з DirectX 9.0
Звукова карта, сумісна з DirectX
Ґеймпад
Клавіатура і Мишка
Скріншоти:

Вказівки щодо встановлення:

1) Змонтуйте ISO-образ за допомогою Daemon Tools (якщо DT відсутній, розархівуйте образ за допомогою WinRar)
2) Запустіть setup.exe, дотримуйтесь вказівок програми-інсталятора
3) Після встановлення запустіть гру, грайте

Джерело: Файлообмінні сайти

Автор українізації: Andrulko

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Мульти-реліз
Завантажують Мульти-реліз
Розмір файлу 3.76 ГБ
Завантажили 324 р.
Потужність потоку
Перегляди: 9892
Пошукові теги: Grand, Theft, Auto, San, Andreas, 2005, Ukr.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Змішані жанри, Старі ігри (PC).
Назва файлу Розмір
GTA_SA_UA.iso 3.76 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0482 сек