11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ No One Lives Forever 2: A Spy in H.A.R.M.'s Way [RUS+ENG][7th Wolf] [P] [RUS / ENG] (2002)
Доданий - 4 бер 2011р. о 16:00 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2002
Жанр: Action
Розробник: Monolith Productions
Видавництво: 7 Wolf Multimedia
Платформа: PC
Тип видання: Неофіційний
Мова інтерфейсу: російська + англійська
Мова озвучення: англійська
Таблетка: Не потрібний

Системні вимоги:
CPU 500 Mhz, 256 MB RAM, 64 MB VIDEO 3D

Опис:
Повернення Кейт Арчер, головної героїні гри «Ніхто не живе вічно", чекали мільйони. «Ніхто не живе вічно 2» зроблена в кращих традиціях жанру, а тонкість і іронічність сюжету гри, комічність персонажів, ілюзія яскравості і безтурботності атмосфери шістдесятих років минулого століття, дозволяють відчути себе справжнім секретним агентом. Це не історія про Джеймса Бонда, це історія про пригоди Кейт Арчер - чарівною, меткої і, як завжди, смертельно небезпечною!
Міжнародна терористична організація С.Т.Р.А.Х. знову будує плани, реалізація яких може призвести до Третьої Світової війни. Перешкодити лиходіям здатний тільки одна людина: хоробра леді-агент Кейт Арчер. Чи вдасться їй запобігти настанню ядерної зими і при цьому залишитися в живих?

* Скористайтеся цілим арсеналом шпигунських штучок і прийомів - проводьте диверсійні операції, займіться саботажем і стеженням, шукайте секретні документи, розправляйтеся з агентами противника.
* Найбагатший вибір пристосувань істинного таємного агента. Використовуйте десятки видів зброї і шпигунських пристроїв: пістолети, автомати, бомби, гранати, ритуальні японські мечі катана і сюрікени, туш для вій, яка насправді є електрошокером, пудреницю-дешифратор, манікюрний набір-відмичку, губну помаду з вбудованою фотокамерою.
* Практично кожну з 40 місій можна пройти як мінімум двома-трьома способами. Вам вирішувати, ломитися напролом або діяти приховано, пересуваючись тихо, як тінь.
* Істинно гумористичний підхід до жанру, сюжету, героїв і ситуацій. Гра буквально напхана найрізноманітнішими жартами, розіграшами та іронічними зауваженнями на політичні та соціальні теми.

Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл
Роздають Мульти-реліз
Завантажують Мульти-реліз
Розмір файлу 799.02 МБ
Завантажили 8 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1693
Швидкість потоку - 0 KB / сек
Пошукові теги: One, Lives, Forever, Spy, Way, RUS+ENG, 7th, Wolf, RUS, ENG, 2002.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
NOLF2.mdf 799.02 МБ
NOLF2.mds 0.47 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0531 сек