11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Postal 2 + Apocalypse Weekend + Штопор жжот! (2003-2004-2005) PC | Lossless Repack
Доданий - 4 бер 2011р. о 17:14 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Розробник: Running With Scissors
Видавець: Акелла
Рік виходу: 2003
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Таблетка: не потрібний
Мова озвучення: РОСІЙСКA
Мова тексту: РОСІЙСКA
Системні вимоги: 750 МГц ЦП, 128 МБ ОЗУ, 64 МБ відеопам'яті

☻ Опис гри ☻
Однією з помилок у розумінні гри Postal є те, що народ не доганяє. Postal - це не листоноша, а чувак з сильно поїхав дах, маніакально настроєний баклан! Розробник - американська компанія Running With Scissors випустивши оригінальну версію Postal в далекому 1997 році, миттєво завоювала антісімпатію у громадськості, включаючи сенатора Лібермана, поштове відділення США, а також уряди Австралії. Незважаючи на те, що гра містила трохи завищений рівень насильства та ненормативної лексики, і те, що видавати проект не багато вирішувалися - грі Postal вдалося завоювати величезну популярність серед граючого населення нашої планети. Тепер, коли на дворі 21-е століття, Running With Scissors (RWC) взялися створенням продовження, логічно названого Postal II. Цей сіквел культової гри розповідає нам про зсунутому відморозків, який, матюкаючись, почав мстити всьому живому! Завдяки технології Unreal Warfare (та сама на якій створюється Unreal II) Postal II містить прекрасну тривимірну графіку, а значить підтримку самих останніх графічних технологій. Звичайно ж, не обійшлося і без збільшення рівня насильства, ще більше крові, "fucking" лексики, і багато чого іншого - все, що тільки змогло вміститися в головах самих кинуто розробників з Running With Scissors.

☻ Особливості гри ☻
√ Мрія всіх маніяків! Більше 10 видів зброї, включаючи: снайперську гвинтівку, коктейль Молотова, поліцейську палицю, а також глушник з живої кішки! Більше того, саме головне і божевільні зброю - статевий член!
√ Понад 100 персонажів для спілкування, а також божевільна кількість потенційних жертв, серед яких: поліцейські, медсестри, солдати-спецназівці, а також собаки!
√ Величезна свобода дій: віртуальний світ представлений не як окремі рівні, а як повноцінне місто з його величезною кількістю вулиць - локацій.
√ Хочете складних місій? П'ять днів на тиждень завдання для самих долбанутих відморозків, як ВИ! Наприклад, піти за зарплатою, зайти в бібліотеку і купити молоко. Саме ці три завдання є першим днем вашої гри.
√ Дивовижна система штучного інтелекту: хочете, щоб вас не помітили? Сховайте зброю під плащ! Не хочете помирати? Киньте зброю і здайте поліції, після чого зробите втечу з тюремної камери і продовжуйте своє криваве безумство! А може бути, ви ще не достатньо звихнулися, і цілком можете виконати місію - купити молоко, відстоявши, як і належить чергу, і не крапельки не оскаженівши? Тоді прапор вам у руки, йдіть за молоком, і не в якому разі не вдавайтеся до зброї ...Розробник: Running With Scissors
Видавець: Акелла
Рік виходу: 2004
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Таблетка: не потрібний
Мова озвучення: РОСІЙСКA
Мова тексту: РОСІЙСКA
Системні вимоги: 750 МГц ЦП, 128 МБ ОЗУ, 64 МБ відеопам'яті

☻ Опис гри ☻
Цей божевільний адд-он продовжує сюжет оригінального Postal 2, додаючи в життя Поштового Чувака ще два дні - суботу та неділю. За допомогою трьох нових видів зброї йому доведеться вбити всіх тих, кого він не встиг докінчити за повний робочий тиждень, а разом з ними і багатьох інших, виконати ще більш неймовірні завдання та відвідати кілька нових смертельно небезпечних районів пересічного на перший погляд американського містечка. Готуйтеся - божевілля триває!

☻ Особливості гри ☻
√ Дев'ятнадцять свіжих карт і десять божевільних місій, наповнених цинічним і жорстоким гумором.
√ Ряд нових персонажів, а також старі знайомі - Гар Коулман і Postal Babes.
√ Унікальні види зброї, в тому числі мачете-бумеранг, відрубують супротивникам ноги і повертається в руки власника.Розробник: Running With Scissors
Видавець: Акелла
Рік виходу: 2005
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Таблетка: не потрібний
Мова озвучення: РОСІЙСКA
Мова тексту: РОСІЙСКA
Системні вимоги: 750 МГц ЦП, 128 МБ ОЗУ, 64 МБ відеопам'яті

☻ Опис гри ☻
Головний герой, чоловік на ім'я Штопор (який, по вигляду, нічим не відрізняється від Чувака з Postal 2), прокидається в «психушці». Спробувавши відповісти на питання «Хто я?», «Де я?» Розуміє, що у нього амнезія. Пізніше він виявляє, що у нього дивний, не чоловічий голос. Намагаючись пояснити це, але починає шукати свій статевий член і виявляє, що йому зробили операцію зі зміни статі. Не встигнувши зміркувати, що все-таки з ним трапилася, його «виписують» з лікарні і викидають з будівлі. Після Штопор знаходить картку, незнайомого для нього, міста Мухосранська Сіті і придумує перше завдання - «Подивитися на Афіші». Тут управління переходить до гравця.

☻ Особливості гри ☻
√ Чотири зривають дах дня з життя Штопора
√ Нові засоби фізичного навіювання для боротьби з підлими ампутаторамі
√ Неповторний гумор і сарказм від Божевільного Гланця
√ Тотальний беззаконня - фірмова риса серії ігор Postal - на тлі зворушливої атмосфери російського глушини
√ Іскрометна сатира на навколишню дійсність, яка дозволить вам посміятися від душі і відтягнутися по повній програмі
√ Музика кращих московських панк-груп з ексклюзивною композицією від хутрового☻ Особливості ріпаку ☻
√ автор MOP030B
√ нічого не вирізане
√ нічого не перекодовано
√ Postal 2 v1337, Apocalypse Weekend v1410
√ автоустановка додаткового ПЗ
√ приблизний час установки ~ 4 хвилини

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 44
Завантажують 1
Розмір файлу 1.41 ГБ
Завантажили 1409 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2692
Пошукові теги: Postal, Apocalypse, Weekend, Штопор, жжот, 2003, 2004, 2005, Lossless, Repack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
data/data.1 1.41 ГБ
redist/dxwebsetup.exe 281.34 КБ
redist/vcredist_x86.exe 4.84 МБ
setup.exe 698.97 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1548 сек