11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Мор. Утопія / Рathologic (2005) PC | RePack
Доданий - 4 бер 2011р. о 17:21 |Категорія, Ігри-pc → , .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2005
Жанр: Action, Adventure, RPG
Розробник: Ice-Pick Lodge
Видавництво: Бука
Тип видання: RePack
Таблетка: Ушита
Мова інтерфейсу:
Мова озвучення:


Операційна система: Windows 98/2000/XP/7
Процесор: Pentium III 800 MHz
Оперативна пам'ять: 384 Mb RAM
Відеокарта: 3D-ускоритель з 64 Мб пам'яті
Аудіо-карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
Жорсткий диск: 1,2 Gb


У надрах древньої степу розташоване маленьке місто. Тварини, діти, правителі, примари минулого, порочна молодь і персонажі доісторичних страхів от уже кілька поколінь незбагненним чином уживаються в цьому котлі. З м'яса, з крові, зі шкіри, із грунту, пробившись крізь камінь міських вулиць, виростає на іншому березі річки і розпускається кришталева троянда.

Діти щасливі. Звірі в замішанні. Місто сп'янілий. Люди в страху.

До колишніх турбот жителів раптово додається нова. Здається, вона буде останньою. На місто обрушується незрозумілий мор. Хвороба заразна. Хвороба смертельна. Її можна дізнатися за зовнішніми ознаками, але походження залишається загадкою.

Для боротьби з епідемією влади направляють бакалавра медичних наук. Потім следовательніцу-інквізитора. Нарешті - армійського командира. Першому доручено викорінити заразу. Другий - з'ясувати природу загадкової епідемії. Третьому - прийняти рішення про доцільність тотального знищення зараженого міста.

Паралельно з бакалавром, в місті діють два Доброхотов. Зворушена дівчинка, яка уявила себе святий, і удачливий хірург-самоучка, пристрасно захоплений анатомічними експериментами.

У залежності від вибору персонажа (Бакалавр, Самозванка або гаруспики), гравцеві доведеться переслідувати різні цілі. Головне завдання - вижити у вмираючому місті, не піддатися загальному божевілля і спробувати врятувати хоча б декількох з тих, з ким зведе гравця сліпа доля.

У залежності від вчинків гравця дивне місто загине або залишиться існувати - на щастя чи на біду. Багатьох персонажів можна врятувати, багатьох - приректи на смерть. Ніхто не залишиться в боргу. Кожен переслідує свою мету. Отриманий розклад визначить фінал цієї історії. Усе разом це створює небачене раніше за напруженням і рівнем залучення в дію творіння - гру-містерію.


Гра «Мор (утопія)» створювалася, щоб по-новому розкрити ситуацію протистояння людини зі злом. Зло в цій грі - справжнє. Здається, нам вдалося сфотографувати його отруйну сутність і вбудувати його в ігрову механіку. Такі ігри небезпечні, про що ми офіційно попереджаємо заздалегідь.
Світ гри - околичний кам'яне місто. Кожен його будинок, кожен малий фрагмент був створений і встановлений так, щоб місто відповідав своєму прототипу. Навіть якщо відкинути непотрібну патетику - ми не склали це місто, ми відновили його. З кожним днем все більше речей знаходяться на своєму місці.
27 персонажів увійшли у світ «Мора» після роботи з живими акторами. У грі можна буде побачити фотопортрети людей, частка яких ховається за масками тривимірних ляльок.
Кожен двір міста «Мора» живе своїм внутрішнім життям. Часто випадкові фактори і продумані варіанти розвитку подій виникають і розвиваються незалежно від того, де опиниться герой і в якому він стані. Втім, буває інакше.
У цій грі потрібно в першу чергу вижити. Гра надає можливість вибрати індивідуальну стратегію виживання - кому що подобається. Суєта, мародерство, спілкування, сплячка, спекуляція, бійка чи інше ... Свобода обмежена можливостями людини і в цих межах не обмежена нічим, окрім його волі. Як у житті.
Кожен з трьох персонажів проживе 12 днів по-своєму і розкриє історію тільки з одного боку. Кожен побачить те ж, що і два його двійника, але зробить свій винятковий висновок.
Ця гра по суті своїй - пастка. Кожен з декількох фіналів може перетворитися на перемогу або опинитися поразкою.
У розробці використовується новітня технологія лицьової анімації - пакет LifeStudio: HEAD від LifeMode Interactive, Corp.
Приховані матеріали

  В закладки додала 1 людина.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 45
Завантажують 1
Розмір файлу 1.09 ГБ
Завантажили 561 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2520
Пошукові теги: Мор, Утопія, Рathologic, 2005, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action, RPG.
Назва файлу Розмір
mor.iso 1.09 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1065 сек