11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ F.E.A.R. (2005) PC | RePack
Доданий - 5 бер 2011р. о 15:11 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2005
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: Monolith Productions
Видавництво: Софт Клаб
Тип видання: RePack
Таблетка: Ушита
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський


Операційна система: Microsoft ® Windows ® XP / Vista / Seven
Процесор: Intel Pentium 4 1,7 Ггц
Оперативна пам'ять: 512 Мб
Відеокарта: 64 Мб
Жорсткий диск: 5.23 Гб


Поліція ловить злочинців. Спецназ знешкоджує терористів. Армія готова відбити напад іншої армії. З їх допомогою уряд здатний знищити будь-якого ворога з плоті і крові. Але бувають противники, з якими не в силах впоратися звичайні військові. Коли відбувається щось дійсно незвичайне, коли вбивство може бути справою рук тільки примар, коли інший світ повстає проти світу людей, в справу вступає FEAR - Федеральна Одиниця Активного Реагування.

Ця історія починається як бойовик, у зав'язці сюжету якого секретний військовий об'єкт опиняється в руках невідомих терористів. Вони захоплюють заручників, але не висувають жодних вимог. Уряд задіює спецназ, але зв'язок із загоном пропадає незабаром після початку операції. А ще через кілька митей камери внутрішнього спостереження показують картину бійні - тіла солдатів, що розриваються на частини невідомою силою, перш ніж ті встигають зрозуміти, що відбувається ...


Безжальні супротивники. Вороги координують свої дії з метою оточити вашого героя і відрізати йому всі шляхи до відступу. Роботи-вбивці влаштовують засідки, чіпляючись за стелю і стіни. Заковані в броню супротивники вкривають за собою основну хвилю атакуючих. Розслаблятися не можна ні на секунду!
Кінематографічні спецефекти. Графічне ядро гри дозволяє реалізувати спецефекти кінематографічного рівня. Іскри, дим, туман, реалістичні рідини, що розлітаються на дрібні частки об'єкти - гра демонструє всі можливості сучасних комп'ютерів
Надпотужне зброю. Бійці F.E.A.R. озброєні останніми досягненнями інженерної думки: від надсучасного ручного зброї до субядерного бластера, що перетворює супротивників у гори попелу.
Несподівані ситуації. Терпить крах вертоліт, швидкісна гонитва з перестрілкою, атака ворожих мотоциклістів - ви ніколи не знаєте, що чекає на вас у наступну хвилину. Але головна загадка гри - сюжет, несподівані повороти якого будуть тримати вас у напрузі до самого кінця.
Новітні технології. Розрахунок освітлення для кожного пікселя, реалістичні тіні, удосконалені шейдери - всі новітні можливості DirectX 9 в поєднанні з технологією Havok 2 від Game Dynamics, відповідальної за адекватну взаємодію ігрових об'єктів, роблять світ FEAR як ніколи схожим на реальність.
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 11
Завантажують 4
Розмір файлу 2.16 ГБ
Завантажили 601 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1777
Пошукові теги: 2005, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
fear.iso 2.16 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.6284 сек