11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Любов очима чоловіків (2011) SATRip
Доданий - 6 бер 2011р. о 8:12 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Назва: Любов очима чоловіків
Жанр: Документальний
Рік виходу: 2011
Випущено: ПЦ "Профі М", 2011
Режисер: Олексій Булейко

Опис: У кожного чоловіка є уявлення про те, яка вона - ідеальна жінка. І кожна жінка в свою чергу хоче бути ідеальною. Але думки на цей рахунок у чоловіків і у жінок сильно розходяться.

Детальний опис
У своєму фільмі ми відповімо на запитання, яке цікавить всіх жінок: чого ж хочуть ці чоловіки? І, головне, пояснимо - за допомогою експериментів та коментарів фахівців - чому не все виходить так, як хочуть чоловіки. І як жити в гармонії один з одним, якщо бажання не співпадають з можливостями?
Всі жінки - бовтанки! - В один голос твердять чоловіки. Їх хлібом не годуй, дай погомоніти. Чоловіки пригадають все: і довга розмова з подружкою по телефону, і нескінченні коментарі в кінотеатрі. А це горезвісне "а поговорити"? Жах, та й годі!
Чоловіки хочуть, щоб жінки говорили тільки по справі! Але чи дійсно жінки балакучіші чоловіків?
Ми влаштували унікальний експеримент. Показали чоловікам і жінкам один і той же предмет, а потім попросили розповісти про нього. Ми підрахували кількість слів, сказаних чоловіками і жінками - і тепер точно знаємо, хто балакучіші і чому?
Уміння базікати, як ми з'ясували, жіноча привілей. Але й уміння слухати теж. Недарма кажуть - жінка любить вухами. Історія телеведучої Рози Сябітовой тому підтвердження. Ще недавно вся країна спостерігала, як руйнується її сімейне життя. Ще б пак, адже молодий чоловік підняв на неї руку! Але сьогодні Роза і Юрій знову разом. Чому Роза пробачила чоловіка? Які він знайшов слова, щоб достукатися до серця дружини? Подружжя будуть відверті, як ніколи.
Ідеальна жінка - це боса, вагітна і на кухні! Чоловіки хочуть, щоб жінки сиділи вдома і займалися господарством. Але сучасні панянки хочуть займатися кар'єрою і бути незалежними. Як вирішити цей конфлікт?
Ні один чоловік не зрозуміє, як це сидіти вдома і займатися лише господарством. Не зрозуміє - поки не спробує. І ми це влаштували! На добу ми поміняли чоловіка-бізнесмена і його дружину-домогосподарку місцями. Чи впорається чоловік з усіма обов'язками, і чи стане розуміти дружину краще після цього експерименту - ви побачите в нашому фільмі.
Втім, не всі чоловіки хочуть, щоб жінки сиділи будинку. Народний артист Росії Михайло Кокшенов в 72 роки різко змінив своє життя - розлучився з дружиною-домогосподаркою і одружився на бізнес-вумен. Минуло три роки, але актор нітрохи не шкодує про своє рішення. Йому подобається, що поруч з ним самостійна, енергійна жінка.
Ще одне звинувачення на адресу жінок: вони не вміють орієнтуватися на місцевості. До болю знайома чоловікам ситуація: дівчина дзвонить в сльозах - я заблукала на машині! Їхала додому, а зараз незрозуміло де! Як вибратися? Всі пояснення чоловіки розбиваються об стіну нерозуміння - а де цей провулок? Ніякого мосту я не бачу! - Візьми карту! - Я в ній не розбираюся! Чоловік психує - не вмієш орієнтуватися, не сідай за кермо!
Чоловіки хочуть, щоб жінки не блукали у трьох соснах! Але невже пані, дійсно, страждають топографічним кретинізмом? Або це чоловічі наговори?
Наш експеримент: двоє чоловіків і двоє жінок з картою в руках повинні пройти з пункту А в пункт В. Хто швидше впорається з поставленим завданням?
"Жіноча логіка". Це поняття давно стало лайливим в устах чоловіків. Жіноча логіка - значить відсутність логіки як такої. До речі, в перекладі з грецького "логіка" - це мислення. Виходить, що мислити "не логічно" - значить не мислити взагалі. "Саме це жінки і роблять!" - В один голос запевняють чоловіки. А вони хочуть, щоб жінки були розумні, послідовні і логічні! Але чи реально це?
Ми показали один і той самий ролик чоловікам і жінкам і задали їм один і той же питання, пов'язане з побаченим. Питання учасників виявилися абсолютно різними! Це довело - жіноча та чоловіча логіка, дійсно, відрізняються. Але чи значить, що жіноча логіка менш логічна, ніж чоловіча?
Наостанок ми влаштуємо експеримент у джинсовому магазині. 10 дівчат повинні вибрати джинси свого розміру. Складність у тому, що всі етикетки заклеєні. У підсумку тільки половина дівчат вгадала з розміром. Решта, як з'ясувалося, про себе кращої думки - вони вибрали брюки меншого розміру.
Парадокс: з одного боку, всі жінки хочуть схуднути - тобто вони вважають себе товстими. Але при цьому, коли мова доходить до вибору одягу, жінки вибирають її на розмір-два менше. От і зрозумій цих жінок, - голосять чоловіки. Але може, і не потрібно старатися їх зрозуміти? Просто любите - і все.


Якість: SatRip
Відео: 704x400 (1.76:1), 25 fps, DivX Codec 5.x or 6.x ~ 1552 kbps avg, 0.22 bit / pixel
Аудіо: 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~ 128.00 kbps avg
Тривалість: 00:51:31
Переклад: Не потрібний
Приховані матеріали

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 8
Завантажують 1
Розмір файлу 623.05 МБ
Завантажили 39 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2453
Пошукові теги: Любов, очима, чоловіків, 2011, SATRip.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Документальні.
Назва файлу Розмір
Love_through_the_eyes_of_men.2011.SatRip.KimVlad.avi 623.05 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1166 сек