11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Lego Star Wars The Complete Saga
Доданий - 7 лис 2009р. о 12:41 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Опис: Lego Star Wars The Complete Saga

У 2007 році знаменитої кіносаге Джорджа Лукаса виповнюється рівно 30 років - у далекому 1977-му на екрани вийшла перша частина класичної трилогії. У вас є унікальний шанс знову пережити всі події, разом в шість фільмів, і відчути себе в шкурі відомих героїв стрічки. Освіжіть в пам'яті атаку на Зірку Смерті, бій з Дартом Вейдером, перегони по лісі на швидкісних скутерах та багато інших знакові моменти. Вихід LEGO Star Wars: The Complete Saga невипадково приурочений до ювілею саги. Гра містить оригінальну інтерпретацію всіх серій фільму, виконаних в деталях конструктора LEGO. Вас чекають нові рівні, більше тридцяти сюжетних місій, безліч колоритних героїв і яскраві емоції!


Жанр: Action
Платформа: PC
Розробник: TT Games
Видавець: LucasArts


Тип видання: ліцензія
Реліз група: RELOADED
Таблетка: присутня
Мова інтерфейсу: тільки англійська


Системні вимоги:
Мінімум: CPU 1 GHZ, 256 MB, 64 MB VIDEO
Рекомендуємо: CPU 2 GHZ, 512 MB, 128 MB VIDEO


Особливості:

* Шість фільмів в одній грі. LEGO Star Wars: The Complete Saga, приурочена спеціально до 30-річчя серіалу, містить героїв, рівні та завдання зі всіх шести фільмів. Пориньте в атмосферу "Зоряних воєн" з головою!
* Перевірка на кмітливість. Виконуючи різноманітні завдання, вам доведеться не тільки битися на світлових мечах і палити з бластером, але також вирішувати головоломки. Виявіть максимум кмітливості, використовуйте унікальні вміння кожного персонажа і конструює з кубиків LEGO необхідні інструменти.
* Унікальний коктейль. Вам не доведеться нудьгувати в міжзоряних пригоди, адже до гумору і чарівності LEGO Star Wars: The Video Game і LEGO Star Wars II: The Original Trilogy додані нові герої, рівні і можливості.
* Нові дійові особи. Список доступних персонажів збільшився до 160! Під ваше керівництво потраплять Watto, Zam Wessell, Boss Nass та інші герої.
* Розвиток героя. Перетворіть свого персонажа в незламного воїна. Підберіть йому відповідний одяг, бойові прийоми і необхідні навички, і ви отримаєте нездоланного бойца!
* Нищівні можливості. У руках джедаїв зосереджена величезна сила - випустіть її назовні! Застосовуйте нові бойові прийоми і екстраординарні здібності у битвах з численними ворогами.
* Спільні пригоди. Новий колективний режим дозволяє проходити кампанію вчотирьох! Зберіть команду і вирушайте на звільнення галактики.
* Покращена графіка. Всі спецефекти, моделі персонажів і декорації зазнали значної модернізації. Пластмасовий світ ожив і заграв свіжими фарбами!


Інструкція по встановленню:
1) Розпакувати архіви
2) Змонтувати образ за допомогою Daemon Tools
3) Встановити гру
4) Копіювати вміст CRACK в "кореневу папку установленої гри (із заміною)
5) Грати!

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 4.38 ГБ
Завантажили 1437 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2952
Пошукові теги: Lego, Star, Wars, The, Complete, Saga.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
unl-lsws.mdf 4.38 ГБ
Crack.rar 1.86 МБ
unl-lsws.mds 39.26 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0623 сек