11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Готика 3 | Gothic 3 [RPG]
Доданий - 7 лис 2009р. о 12:55 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію


Розробник: Pluto 13
Видавець: JoWooD Productions
Видавець в Росії: GFI / Руссобит-М
Дата виходу: 13 жовтня 2006
Дата виходу в Росії: 23 листопада 2006
Статус: Вийшла
Жанр: RPG
Мультиплеєр: Відсутній
Системні вимоги: Pentium 4/Athlon 64 2 ГГц, 1 Гб пам'яті, 3D-прискорювач з 128 Мб пам'яті, 5 Гб на вінчестері, Windows 2000/XP
Piranha Bytes увірвалася у світ ігор і серця гравців несподівано. Їхня гра Gothic не могла похвалитися хорошою графікою або саундтреком, але мала душу. Безліч шляхів розвитку сюжету, нелінійність, відсутність штампу вибраного, все це зробило і Gothic фактично хіт. Далі на хвилі успіху вийшла Gothic 2, яка використала багато в чому напрацювання першого частини. І ось 13 жовтня 2006 вийшла, Gothic 3. Гра позиціонувалася як нове слово в РПГ і новий погляд на ідеї Gothic зі сторони. Чи вийшло у Piranha Bytes створити черговий шедевр?

Графічно Готика 3 зроблена на ядрі Oblivion. Картинка жива і виробляє найприємніше враження. Величезний світ, густі хащі, відмінно пророблена природа. Непогані модельки персонажів і звірів. Все це виглядає відмінно. Але грати з 10 кадрами в секунду неможливо! А саме стільки видає самий топовий комп'ютер на максимальних настройках. І не зрозуміло куди йдуть гігантські ресурси процесора і відеокарти. У даний момент грати в гру можна тільки на середніх настройках, в яких весь вигляд і краси випаровуються. Гра ж відразу перестає викликає будь-яке розчулення від картинки. Ось вона зворотна сторона розрекламованого безшовного світу і навіть 4 гігабайти пам'яті тут не можуть допомогти. Вже краще б зробили з подзагрузкамі, ніж так.

Сюжет розвивається після закінчення Gothic 2, ми на кораблі Паладіно з трьома вірними супутниками прибуваємо на материк. Тут же спостерігаємо нашестя орків на село і втручаємося. Не бійтеся орки в Gothic 3, не те термінатори з другої частини, герой першого рівня без проблем вирізає орчій ударний загін. Вся Міртана знаходиться під гнітом орків, тільки в лісах врятовані люди організовують подібності партизанських загонів. Але не тільки проблема орків хвилює нас, орки шукають щось важливе і нам треба дізнатися що. Ось наше головне завдання. Шляхи досягнення традиційно розгалужені. Можна навіть закрити найманцем до оркам. Не забуті і побічні завдання, їх у готику 3 величезна кількість. Від убий тварюка в лісі, то складних і заплутаних детективних історій.

Самое неординарне зміна в грі це баланс. Відтепер орки не викликають взагалі ніяких проблем, часом їх починаєш шкодувати. Всякі звірі стали дуже небезпечні, зграя вовків або пара бабок, можуть без проблем порішити нашого героя, дарма що він великий воїн з відмінним озброєнням. Але найбільший жах у грі це шматок свинини. Будь ви дуже крутим воїном, примудрилися вапна популяцію орків, драконів і тролів нанівець. Але зустріч з кабаном це російська рулетка. Збивши вас з ніг, кабан за кілька секунд добиває беззахисного героя.

РПГ система в Готика 3 фактично не зазнала жодних змін. Кожен рівень дає нам десять очок, які ми витрачаємо на прокачування умінь, чи на вивчення нових знань. В останньому випадку необхідно знайти вчителя. Серед найбільш цікавих знань фігурує бій двома мечами, заточування зброї та оброблення тварин.

Ну і самий головний бич Gothic 3 це її вогкість. Гра примушує погрітися будь-який комп'ютер, кожні дві години справно валиться в виндовс і вважає своїм обов'язком псувати кожен третій сейв. Крім цього в грі просто маса помилок, від неможливості пройти будь-якої квест до банальних графічних артефактів. Один раз наш герой просто провалився в стику текстур і пішов з неймовірною швидкістю під землю, через пару сек гра вивалилася у вісь. Патчі виходять раз на тиждень, але і вони не в змозі виправити хоча б критичні помилки гри. Банально, але що б насолодитися грою треба чекати і чекати, як мінімум пів року. Після завантажити латок на пару гігабайт і ось тоді грати в Гру з більшою літери.
***

У результаті ми маємо потенційний шедевр, який просто зобов'язаний був вийти на півроку пізніше. У даний момент Готика 3 є фактично бета-версією і насолодитися грою фактично неможливо. Наша порада почекайте пару місяців, коли вийде фінальний патч йдіть за грою. У такому варіанті гра рекомендована всім любителям РПГ, бігти за грою завтра можна тільки самим затятим фанатам Готики.

Приховані матеріали  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 2.34 ГБ
Завантажили 1355 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2350
Пошукові теги: Готика, Gothic, RPG.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG.
Назва файлу Розмір
Gothic_3_RePack.iso 2.34 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0248 сек