11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Winstep Xtreme (2011) PC
Доданий - 19 бер 2011р. о 1:25 |Категорія, Програми → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: Winstep Xtreme
Тип видання: Repack
Призначення: Заміна стандартної оболонці Windows
Розробник: Winstep
Рік: 2011
Платформа: Windows All
Версія: 11.2

Мова інтерфейсу: Російська, Multilingual
Пігулка: Ушита

Системні вимоги: Windows


Опис: Winstep Xtreme - Заміна стандартної оболонці Windows з багатьма зручними функціями, яких іноді дуже не вистачає в стандартній оболонці. Встановивши пакет ви отримаєте в розпорядження кілька модулів (NextSTART, WorkShelf, FontBrowser, NeXuS), кожен з яких виконує певне завдання в оформленні оболонки і має своїм унікальним набором функцій. Наприклад модуль NextSTART повністю замінить меню Пуск, Панель завдань і системну область повідомлень (трей), при цьому не тільки замінить, але дозволить вам використовувати безліч налаштувань, яких немає в стандартному провіднику Windows. Модуль WorkShelf є заміною робочого столу, FontBrowser - зручний переглядач шрифтів, NeXuS - багаторівнева панель швидкого доступу до найбільш часто використовуються.

NeXuS - це система прикріплення, яка ідеально підходить для супер швидкого доступу до найбільш використовуваних додатків. Ви можете мати величезну кількість панелей, а в них можуть ховатися інші меню. Коли вони не використовуються, ви можете приховувати їх за краями екрана, щоб вони не займали місце на дисплеї.

WorkShelf - це табульований панель, яка найкраще підходить для складних організаційних завдань, таких як: організація документів, URL, фільмів, робочих проектів і т.д. Якщо панель перебувати на верху вашої програми, то WorkShelf - це все що буде внизу.

NextSTART - це система меню, яка подбати про управління всіма вашими завданнями. Меню відмінно підходять для доступу до часто використовуваних файлів і системним командам, які не доступні у файловій системі або які не розпізнаються користувачем графічні репрезентації. Ви можете створювати будь-які на вигляд меню і з гарячими точками NextSTART ви зможете відкривати всі ці меню з супер швидким доступом за допомогою миші.

Частина управління завданнями NextSTART дозволяє вам ефективно організовувати і керувати запущеними процесами і вікнами. Використовуючи нічого більше, крім простого перетягування, ви можете реорганізовувати об'єкти у вашій панелі інструментів, так що всі ваші відповідні документи будуть суміщені (що дозволяє їх з легкістю знаходити) і там де вони вам потрібні, а не там де вирішує їх встановити операційна система Windows .

Модулі, віджети, гаджети, доклете, десклети і всі інші слова визначають одну річ - міні програми, які зазвичай функціонують на вашому робочому столі і надають різну інформацію про вашу систему, погоду і т.д.

Winstep Xtreme має наступні модулі: розмовляють атомний годинник, кошик, програму перевірки електронної пошти, монітор погоди, програму відображення використання ЦПУ, вимірювачі мережі і пам'яті та вражаючу програму Ванда Wanda. Нові модулі додаються постійно.

Winstep Start Menu Organizer Pro-версія - програма для очищення і більш зручної організації меню Пуск. Чим більше часу проходить з моменту установки Windows, тим більше програм встановлюється на комп'ютер і рано чи пізно настає час, коли знайти потрібну програму в меню Пуск стає важко. Одним з можливих виходів з цього становища - сортування програм за функціональним призначенням. На жаль, в Windows не передбачена така можливість, але це можна зробити за допомогою програми Winstep Start Menu Organizer.

Nexus Ultimate - Хороший засіб для швидкого запуску додатків, моніторингу погоди та системних даних. Панель виконана в стилі Mac OS. Гнучко настроюється, але не викликає труднощів у налагодженні. Присутні різні скіни.

Для розміщення необхідного додатку або папки на панелі досить перетягнути відповідну піктограму за допомогою миші. Дозволяє створити кілька док-панелей, кожна з яких буде надавати доступ до специфічного набору додатків. Панелі можуть бути багаторівневими, в цьому випадку при наведенні курсору на екран буде виведено відповідне підменю або додатковий набір іконок.

На сьогоднішній день Nexus Ultimate - це один з найпотужніших, привабливих і багатофункціональних доків, що володіє не тільки всіма його функціями, але і включає віджети, ефекти при наведенні миші, скіни, підтримку drag-and-drop, а також відображення ярликів, фонову розмитість , підтримку списку завдань і багато іншого. Абсолютно легконастраіваемий, Nexus Ultimate дозволяє завантажувати сотні фонових малюнків з Інтернету, а також повністю сумісний з фоновими малюнками інших доків.

Можливості Winstep Xtreme:
»Повна зміна зовнішнього вигляду за допомогою тем оформлення
»Додавання нових панелей, віджетів та гаджетів для робочого столу
»Вбудована утиліта для організації та очищення меню" Пуск "
»Підтримка Windows Vista і Windows 7
»Необмежена гнучкість і розширення простору робочого столу
»Зменшення безладу на робочому столі
»Додавання функцій панелі завдань Windows 7 в Windows XP або Vista
»Повна підтримка декількох моніторів
»Дозволяє перетягувати ікони об'єктів провідника в панелі Winstep
»Підтримка PNG, TIFF і ICO файлів для іконок панелей
»Можливість використання гарячих клавіш
»Багатомовний інтерфейс з підтримкою російської мови
Скрін

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 5
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 35.70 МБ
Завантажили 150 р.
Потужність потоку
Перегляди: 6334
Пошукові теги: Winstep, Xtreme, 2011.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Windows.
Назва файлу Розмір
Winstep Xtreme 11.2.exe 35.70 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0440 сек