11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Hells Kitchen S06E01-15 720p DD5.1 448kbps-ALANiS
Доданий - 8 лис 2009р. о 2:01 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)


Назва: Пекельна кухня
Оригінальна назва: Hell's Kitchen
Рік виходу: 2009
Жанр: Reality TV, Chef, Cooking
Режисер: Philip Abatecola, Тоні Кролл
У ролях: Гордон Рамзи, Jean-Philippe Susilovic, Scott Leibfried, Heather West, Gloria Felix & chefs
Сюжет фільму:

World-renowned chef Gordon Ramsay is back for a fifth course of the sizzling unscripted series HELL'S KITCHEN. The show follows wannabe chefs as they slice and dice their way through each episode, vying for Ramsay's attention in hopes of winning a life-changing culinary prize.


The intensity heats up each week as the ambitious hopefuls try to prove they have what it takes. Ramsay weeds out the bad apples, keeping only those who possess the right combination of ingredients to achieve success. Both his sharp tongue and the contestants 'inexperience are often a recipe for disaster in this pressure-cooker environment. Only one thing is certain: If the contestants can't stand the heat, they'll have to get out of HELL'S KITCHEN.


Season Four of HELL'S KITCHEN, in which Christina Machamer won the coveted title a senior chef position at Gordon Ramsay at The London West Hollywood, finished as the highest-rated season in the show's history.


HELL'S KITCHEN is a Granada America production in association with A. Smith & Co. Arthur Smith and Kent Weed serve as executive producers.


Hell's Kitchen - відоме кулінарне реаліті-шоу Гордона Рамзі, що йде на американському каналі Fox починаючи з 2005 року. Незважаючи на кулінарну орієнтацію шоу, воно відрізняється високим «загостренням пристрастей» і істотної драматизацією сюжету. Лейтмотив шоу - змагання між учасниками за позицію шефа у відомому ресторані. На даний момент повністю вийшли чотири сезони шоу.
Цитата
Гордон Джеймс Рамзі (англ. Gordon James Ramsay; 8 листопада 1966) - британський шеф-кухар шотландського походження, кавалер Ордена Британської Імперії, відомий як перший шотландець удостоївся трьох зірок Мішлен. Популярний ведучий британських теле-шоу Ramsay's Kitchen Nightmares і Hell's Kitchen, а також їхніх американських теле-близнюків.Гордону Рамзі в сумі належить 12 зірок Мішлен, досягнення, яким раніше могли похвалитися тільки лише французькі шефи.


Концепція шоу

Шоу побудоване як класичний варіант реаліті-шоу, в якому всіх учасників поміщають «під ковпак» і встановлюють цілодобове спостереження. Так само характерний високий «загострення пристрастей» і некомфортна соціальна обстановка, часто ставить психологічну складову змагання вище за інших аспектів. Як і багато інших шоу Рамзі, основна концепція передачі у змаганні між учасниками.


Кожен сезон починається з дванадцяти учасників, і в кожному епізоді, починаючи з першого, з гонки за головний приз вибуває один учасник (за рідкісним винятком). Головний приз, згідно з традиціями каналу Fox, як правило досить значущий у грошовому еквіваленті, хоча і варіюється з сезону в сезон. Всі дванадцять учасників сильно розрізняються за своїм кулінарним здібностям і навичкам, але в цілому, їх можна розділити на дві команди - «новачки» і «професіонали». «Новачки» - це люди, ніколи не заробляли собі на життя приготуванням їжі. «Професіонали» - кухаря, що працюють за своєю основною професією. На даний момент, всі три фіналу відбувалися між «професіоналами», незважаючи на те, що нерідко «новачки» добивалися значних результов і Гордон Рамзі був надзвичайно задоволений їхньою кулінарними досягненнями.


У початкових епізодах сезону, всі учасники розділені на дві кухні - «червону» і «синю»; останні п'ять конкурсантів утворюють одну, «чорну», команду. На першому етапі йде змагання між командами, і за рішенням Рамзі програла команда позбавляється одного з гравців. Виграла команда визначається за результатами «сервісу» (вечеря, з 7 години вечора і до 11), інколи, втім, обидві команди зобов'язуються номінувати по одній людині. На другому етапі, змагання вже йде між індивідами і як правило, номінації на вибування мають індивідуальний, а не командний, характер.


Також, у кожному епізоді, влаштовуються міні-змагання, результатом яких є заохочення для виграла команди / індивіда, і серйозне покарання для тих, хто програв. Всі міні-змагання мають суто практичний характер, що дозволяють виявити найбільш талановитих шефів.


У кінці кожного епізоду першого етапу вибирається програла команда і «кращий серед гірших», який номінує двох претендентів на вибування. Після чого Рамзі вибирає, хто з цих двох відправиться додому. Однак, Гордон не завжди дотримується цього правило і може викликати «на килим» додаткову кандидатуру, якщо вважатиме це за потрібне. Це часто відбувається в тих випадках, якщо «кращий з гірших» намагається позбутися від головних опонентів, виставляючи на знищення свідомо сильних конкурсантів.
Міні-змагання


* «Фірмове блюдо» - конкурс, що влаштовується в першому епізоді для всіх новоприбулих учасників шоу. Є своєрідним «першим враженням» від кожного з них. Абсолютна більшість конкурсантів провалювала даний тест.
* «Тест на оброблення» - досить простий конкурс на оброблення того чи іншого виду сирого м'яса. Наприклад, нарізка стейка або приготування вирізки камбали. За результатами цього конкурсу, як правило, виграють «професіонали».
* «Зіпсований телефон» - учасники кожної команди повинні приготувати три страви, але одночасно в кухні може знаходиться лише одна людина. Всю інформацію про те, що приготовлено або має бути поставлений, необхідно передати протягом п'ятнадцяти-секундного вікна спілкування між готують і наступним людиною. Тест на виявлення командних гравців і здатність працювати під тиском.
* «Простий сервіс під психологічним тиском» - тест на те, як команди і індивіди справляються з психологічним тиском.
* «Тест на смак» - індивідуальний тест на смакову палітру кожного з учасників. Пропонуються чотири різні інгредієнти, які треба визначити на смак. Надзвичайно важливий тест, учасники, добре що пройшли даний тест, як правило виходили в останню п'ятірку фіналістів.
* «Економічний курс I» - командний тест, в якому можливо витратити дуже незначну суму в магазині (як правило 100 доларів) на придбання продуктів для меню з трьох страв. Після здійснення покупок, страви необхідно приготувати, і надати на суд Рамзі. Тест на командну гру, швидкість мислення і творчий підхід до створення страв.
* «Економічний курс II» - індивідуальний тест, в якому пропонується обмежений набір залишилися інгредієнтів (англ. leftover), з яких треба приготувати страву з максимальною утилізацією наявного набору. Природно, страва повинна мати чудовий смак, чудовий зовнішній вигляд і «притягати» увагу відвідувача. Цей тест проходять всі кухарі, яких наймають до холдингу Рамзі, без винятку.
* «Сподобатися своїм відвідувачам» - індивідуальний тест, в якому кожен учасник представляє істотну кількість однієї страви для всіх відвідувачів. Наприклад, відвідувачі можуть бути звичайними будівельними робітниками чи шеф-кухарями зі світовим ім'ям, відповідно шеф повинен зробити правильний вибір. Результат визначається за допомогою відгуків відвідувачів, що спробували страви всіх учасників. Тест на здатність передбачити популярні страви в певної соціальної середовищі.
* «Стань творцем» - індивідуальний тест, в якому треба створити нову страву на основі іншого, відомого і «класичного» рецепту. Як класичного страви вибирається просте і нехитре блюдо, на зразок хот-дога або спагетті, і результат повинен відповідати стандартам Гордона Рамзі і кухні Haute cuisine. Тест на творче мислення і нестандартний підхід до повсякденних речей.
* «Створи своє меню» - командний тест, в якому кожна команда повинна представити після закінчення години своє власне меню, що складається з трьох антре, трьох основних страв і трьох десертів. Тест спрямований на виявлення лідерів та найбільш талановитих кухарів.
* «Створи свій ресторан» - останнє з випробувань, якому піддаються два останніх фіналіста. Кожному учаснику пропонується створити свій власний ресторан, за допомогою дизайнерів, су-шеф-кухарів і метрдотеля. Після створення, обидва фіналіста повинні пройти крізь повний сервіс вечері ресторану (приблизно 50 відвідувачів), використовуючи своїх раніше вибулих товаришів. Цей тест має вирішальну роль в тому, хто ж виявиться переможцем сезону.
Цікаві факти


* За заявами самого Рамзі, його експресивна манера поведінки на кухні є всього лише стилем менеджменту, успадкованого нею від своїх патронів. З її допомогою він підводить людей до межі між досконалою кухнею і всім іншим.
* Незважаючи на те що у фінальну стадію шоу проходили непрофесійні кухаря, виходячи з статистики абсолютно ясно, що Рамзі вважає за краще бачити переможцем професійного шефа, причому досить молодого віку.
* Найчастіше, із-за психологічного тиску, учасник виграв міні-змагання епізоду, виявляється одним з двох претендентів на вибування. Так наприклад, у другому сезоні, учасниця фіналу була претенденткою на вибування п'ять разів з дев'яти, через те, що часто вигравала міні-змагання, ніж надзвичайно дратувала своїх менш щасливих суперників.
* По ходу сервісу, Рамзі частенько відпускає дуже образливі коментарі щодо зовнішнього вигляду учасників шоу, наприклад: «розпухлий Маффін», «спітнілий урод», «гремлінів», «жирна корова» і т. д. У той же час, якщо конкурсант спробує сказати у відповідь хоч щось, то отримує нову порцію принижень. Двоє учасників, що спробували відповісти в тому ж тоні, були просто вигнані з кухні, а потім і з шоу.
* По ходу сезону, ставлення Рамзі до конкурсантів змінюється в емоційній забарвленням. Якщо перші серії він дуже агресивний і постійно кричить, то в останніх 3-4 серіях навпаки, емоційно підтримує і допомагає учасникам, готуючи їх до ролі головного шефа ресторану.
Випущено: США
Тривалість серії: ~ 40мін.

Формат:. Ts
Джерело: ALANiS | USENET
Відео: 1280x720 at 59.94 fps, MPEG-2, ~ 14.3 Mbps avg
Aудио: English: 48 kHz, AC3, 3 / 2 (L, C, R, l, r) + LFE ch, ~ 448.00 kbps avg  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 67.73 ГБ
Завантажили 16 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2969
Пошукові теги: Hells, Kitchen, S06E01, 720p, DD5, 448kbps, ALANiS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Blu-Ray 720р, 1080р / FULL HD.
Назва файлу Розмір
Hell's.Kitchen.S06E14+15.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 8.97 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E01.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.67 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E04.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.63 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E13.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.60 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E12.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.59 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E09.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.59 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E11.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.58 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E10.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.58 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E06.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.58 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E03.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.55 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E05.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.55 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E08.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.52 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E07.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 4.37 ГБ
Hell's.Kitchen.S06E02.720p.DD5.1.448kbps-ALANiS.ts 3.94 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.3702 сек