11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Fable 3 (2011) PC | RePack
Доданий - 18 тра 2011р. о 21:02 |Категорія, Ігри-pc → , .
↓ Інформація про публікацію

Рік випуску: 17 травня 2011
Жанр: RPG, 3D, 3rd Person
Розробник: Lionhead Studios
Мультіплеер: (2) head-to-head, Internet
Видавець: -
Тип видання: RePack (Ліцензії)
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Мова озвучення: Англійська
Пігулка: Ушита (SKiDROW)

Системні вимоги:

v Операційна система: Windows XP/Vista/7
v Процесор: Intel Core 2 Duo@2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +
v Оперативна пам'ять: 2 Gb
v Відеокарта: nVidia GeForce 7600 GT / ATI Radeon HD 2600 Pro
v Звукова карта: Звуковий пристрій, сумісний з DirectX ® 9.0с
v Вільне місце на жорсткому диску: 12 ГБ
v Важливо: перед установкою відключаємо Антивірус і Файрвол

Опис:

Fable III - продовження яскравою і динамічної гри, що отримала найвищі оцінки критиків і схвалення самих користувачів - продажу Fable II перевищили 6 мільйонів екземплярів. Події в Fable III розгортаються через 50 років після пригод, описаних у Fable II. Альбіон готовий до промислової революції, але королівство в небезпеці. У Fable III, перш ніж зайняти трон, вам доведеться через багато що пройти - брати участь у кривавих битвах пліч-о-пліч зі своїми підданими, дізнатися любов і біль утрати. Всі рішення, які ви будете приймати, спершу роздуваючи полум'я революції, а потім - Восс на трон Альбіону, нададуть колосальний вплив на долю всієї країни і всіх жителів.

У ході гри вам зустрінуться різні самобутні персонажі, виконані з властивим Fable гумором і в характерному стилі. Визначивши, чи є вони вашими друзями або, навпаки, ворогами, ви або приєднаєтеся до них, або вступите з ними в жорстоку сутичку. Це можна зробити в поодинці або разом з друзями, ви будете діяти або на благо всієї держави, або для досягнення власних корисливих цілей. Ким же ви станете - героєм або лиходієм, відчайдушним повстанцем, новим тираном або найбільшим з королів? Вирішувати вам!

Особливості гри:

Стати героєм і "створите" власну долю.
Історія починається з того, що ви і ваш герой опиняєтеся в епіцентрі подій Fable III. На шляху від революціонера до правителя вам доведеться багато чого пережити - вас чекають захоплюючі дії, яскраві та драматичні. Взаємодія зі світом Альбіону ніколи ще не було таким простим і приємним. У системі виразів (Expressions) з'явилася нова оригінальна функція Dynamic Touch, яка дозволить вашому героєві простягнути руку або обійняти кохану людину чи помститися тим, хто зрадив вас. Ваш герой, ваш собака і навіть зброю зазнають зміни, відображаючи ваш "моральне обличчя" і стиль боротьби. Емоційні зв'язки, які гравці встановлюють у світі Fable III, принесуть вам незабутні відчуття.
Коли популярний екшен стає пригодою.
Ваша подорож переноситься з вулиць процвітаючого промислового Альбіону на поля битв. Інноваційна система ведення бою однією кнопкою (one-button combat) дозволяє гравцям з легкістю поєднувати різні стилі - в їхньому арсеналі зброю ближнього бою, далекобійні зброю і магія.
Вибір і наслідки.
Основний принцип світу Fable полягає в тому, що гравцеві надається можливість широкого вибору, і від цього вибору залежить НД навколо. Добро чи зло, любов чи ненависть, кар'єра чи сім'я, чи тільки ви і ваш вірний супутник пес - живіть тим життям, про яку завжди мріяли! У цій грі, навіть більшою мірою, ніж раніше, ваш вибір веде до значних наслідків, що впливає на всю вашу сутність. Будь то ухвалення рішення в незначній сварці чи зміна обраного напрямку для всього королівства - ці ключові рішення назавжди змінять навколишній світ.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 210
Завантажують 13
Розмір файлу 5.50 ГБ
Завантажили 1688 р.
Потужність потоку
Переглядів: 8056
Пошукові теги: Fable, 2011, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG, Гарячі новинки [BEST].
Назва файлу Розмір
Info/Info.Fable 3.txt 4.95 КБ
video-1x.bin 1.38 ГБ
game-5.bin 743.22 МБ
game-8.bin 703.97 МБ
game-1.bin 694.80 МБ
game-4.bin 561.04 МБ
game-2.bin 466.34 МБ
game-9.bin 427.89 МБ
game-6.bin 315.34 МБ
game-3.bin 248.26 МБ
soft.bin 30.16 МБ
game-7.bin 19.40 МБ
setup-1.bin 1.18 МБ
setup.exe 685.15 КБ
autorun.inf 0.05 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0884 сек