11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Bioshock 2 (2010) PC | Rip
Доданий - 22 тра 2011р. о 21:18 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: 2K
Видавництво: n / a
Тип видання: Rip
Таблетка: Ушита
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російський


Операційна система: Microsoft ® Windows ® XP / Vista / Seven
Процесор: AMD Athlon 64 3800 + з тактовою частотою 2,4 ГГц / Intel Pentium IV 530 3,0 ГГц
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: NVIDIA 7800GT/ATI Radeon X1900 з 256 Мб
Жорсткий диск: 5.5 Гб


Продовження знаменитого «розумного шутера», що завоював більше п'ятдесяти титулів «Гра 2007 року» в рейтингах провідних ігрових журналів і онлайн-порталів, - це неймовірна історія, новий головний герой, унікальний ігровий досвід і море гострих відчуттів.

З тих пір, як завершилися драматичні події оригінальної гри BioShock, пройшло десять років. На узбережжі Атлантичного океану відбувається низка таємничих зникнень маленьких дівчаток. Сліди зловісного викрадача ведуть не інакше як в підводне місто Восторг. Час змінило це місце: захисний купол підточила вода, деякі райони повністю затоплені, будівлі занепали. У відчайдушній боротьбі за право на життя уціліли лише найсильніші, жорстокі й підступні мутанти.Головний герой нової гри - Великий татко, прототип всіх подібних гігантів, єдиний з них, хто не був позбавлений розуму і волі. У ролі цього персонажа гравець відправиться досліджувати руїни мертвого, але як і раніше прекрасного міста, щоб знайти відповіді на численні запитання і знищити головного ворога.


* Зброя і надздібності. В основі гри як і раніше лежать генні модифікації, тільки тепер ви можете зосередити у своїх руках ще більшу силу. Використовуйте плазміди і вогнепальну зброю одночасно, щоб стерти ворогів в порошок!
* Розруха і велич. Грандіозний підводне місто, знайомий по оригінальній грі, перетворився. Океанська вода як слід попрацювала над ним, купол почав протікати, і деякий райони повністю пішли під воду. Подорож по величних руїн стане одним із самих яскравих пригод у вашому житті.
* У головній ролі. Великий Татко. Один з найбільш грізних мешканців Захоплення тепер у наших силах. У першій частині ви небезпідставно побоювалися татусів і прикладали немало зусиль і винахідливості, щоб впоратися з ними. Тепер же ви самі - один з них.
* Минуле Захоплення. Колективні бої перенесуть вас в ту епоху, коли Восторг ще був живий і процвітав. Ви станете учасником генетичних експериментів і зможете поборотися за контроль над деякими районами підводного мегаполісу.
* Боротьба за еволюцію. У боях з іншими гравцями ви заробляєте очки, необхідні для отримання нової зброї, плазмідов і тоніків. Боріться за свою еволюцію!
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 11
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 3.73 ГБ
Завантажили 151 р.
Потужність потоку
Переглядів: 5729
Пошукові теги: Bioshock, 2010, Rip.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
bshck2.iso 3.73 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.3128 сек