11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ S.T.A.L.K.E.R - Жесть v1.0.3 (2011) PC
Доданий - 30 тра 2011р. о 22:41 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва: s.t.a.l.k.e.r тінь V 1.0.3
Жанр: Action, Shooter
Розробник: GSC Game World / THQ
Рік: 2011
Платформа: PC
Мова інтерфейсу: Російський
Пігулка: Присутній

Опис:
В основі мода лежить АМК 1.4, і розроблений на його основі мод Жесть зразка 2008 року. Більшість змін цих модів перекочувало і в цю версію.

У мод додано кілька десятків видів зброї з Арсенал-мода, а також ще кілька десятків - з інших джерел. Повний список я тут приводити не буду - нехай залишиться сюрпризом. Для кожного калібру зброї глушник потрібен свій. Далеко не всі види зброї можна купити, навіть за артефакти. Деякі доведеться шукати в тайниках або у НПС. У багатьох видів зброї нові ікони. З іконок унікальних і апгрейдної видів зброї прибрані зелені стрілки - тепер тільки уважність до назви, опису і властивостям зброї допоможе вам пізнати особливе зброю. Список авторів доданого зброї - в кінці опису.

Колишня система торгівлі з НПС і торговцями вирізана повністю, натомість їй зроблена бартерна торгівля - торговці продають різні товари в обмін на артефакти і частини монстрів. У цій версії система бартеру доопрацьована - покращено баланс цін, додана можливість запитати у торговця - за який артефакт можна купити ту чи іншу річ.

Адаптовано магазинне живлення зброї (автор: Kirag)
Магазинне живлення у всіх стволів, у яких воно має бути. Включаючи унікальні і магазин Контакти стовбури. На одне і те ж зброю можуть підходити магазини різної ємності.
Управління:
Для зарядки магазину помістіть його на пояс, потім перейдіть на слот бінокля (5).
R - зарядити магазин
Y - змінити тип патронів. Заряджати один магазин різними типами патронів не можна. Міняти тип треба на порожньому магазині.
ЛКМ під час зарядки - зупинити зарядку магазину
ПКМ - розрядити магазин.
Для зброї:
Y - змінити тип магазину (може бути іншої ємності, а не тільки з іншими патронами)
R - перезарядити. При заклинюванні, після перезарядки в магазині залишається стільки ж патронiв, скільки було до заклинювання.
Розрядити зброю можна через інвентар - ПКМ.
Доповнення: В описі всіх видів зброї зазначений тип використовуваних патронів, а також ємності магазинів, підтримувані даними зброєю.
Доповнення: У більшості типів магазинів своя іконка, відповідна зовнішнім виглядом магазину. У більшості випадків - різна іконка в залежності від типу заряджених патронів.
Доповнення: У моді Kirag-a, порожні магазини у разі якщо вони залишилися від різних типів патронів, лежали окремо. Тут порожні магазини одного типу складаються разом, незалежно від того які патрони в них були заряджені раніше. Таким чином, інвентар не так сильно захаращується однотипними, але «різними» з точки зору гри магазинами.
Магазини для гауса не можна заряджати в польових умовах. Для їх зарядки звертайтеся до Сахарова.

Доопрацювання магазинного харчування: Прозорі магазини і магазини з контрольними щілинами.
Більшість видів магазинів вогнепальної зброї непрозорі і не дають можливості контролювати витрата патронів, тому лічильник патронів на худе не показує число патронів «в стовбурі».
У моді існують прозорі магазини - якщо зброя заряджена таким магазином, то число патронів у стовбурі показується на худе, з урахуванням «мертвої зони» - коли останні патрони входять в приймач магазину і вже не піддаються спостереженню.
Прозорими магазинами за замовчуванням оснащені штурмові гвинтівки серії G36 і деякі інші. Ми не стали занадто закручувати гайки хардкору, тому прозорий магазин на 30 і непрозорий стандартний натовський магазин на 30 взаємозамінні, і підходять до всіх видів натовського зброї використовують стандартний натовський ріжок. Крім натовського магазину на 30, існують і інші види прозорих магазинів.
У моді також є магазини з контрольними щілинами - як наприклад шнековий магазин ПП Бізон, або магазин на 25 патронів для FAMAS. У цих магазинів показання лічильника патронів на худе залежать від контрольних щілин магазину.
Тип магазину і можливість відображення кількості патронів у ньому враховуються і при зарядці магазинів. У кулеметів стрічка в спорядженому стані поміщається в стрічковий короб - тому їхні «магазини» вважаються непрозорими при стрільбі, і прозорими без мертвої зони при зарядці стрічки. А наприклад обойма пістолета Five-Seven має контрольні щілини, спостережувані тільки при зарядці.

Нові боєприпаси - патрони .410 дріб - для дрібнокаліберних дробовиків; патрони зі зміщеним центром ваги - для калібрів 5.45х39, 5.56х45, 9х39.

Радіаційний фон. Ми вирішили нагадати, чому в 86-му році із зони відчуження було евакуйовано населення. На кожній локації є свій постійний радіаційний фон, чим ближче до ЧАЕС, тим він вищий. Якщо костюм зношений або недостатньо захищає від радіації, доза опромінення буде рости. Також вона буде постійно рости, якщо костюма немає. Тому бережіть захисний комбез - без нього вижити буде вкрай складно.
Радіоактивний дощ може посилювати радіаційний фон, однак від цієї дії можна сховатися під будь-який дахом.
Доповнення: у зв'язку з цими змінами, у куртки новачка і куртки бандита зроблена захист від радіації 8%. Це дозволяє перебувати на Кордоні в цих костюмах, і навіть трохи зносити їх. Але вже на звалищі виживати в куртці буде проблематично.
Без цього зміни вижити було б неможливо. Рекомендуємо, перш ніж іти на Звалище, Агропром і далі, обзавестися пристойнішій екіпіровкою ніж куртка.

Небезпечна погода.
У гру додані кислотні та радіоактивні дощі, а також вітер, що піднімає радіоактивний пил. Дощ може бути і звичайним, безпечним, а може й мати якусь ступінь радіоактивності або кислотності - ці характеристики змінюються плавно і залежать не тільки від інтенсивності дощу.
Кислотний дощ часто (але не завжди) супроводжується зміною кольору крапель дощу - вони стають зелені або жовті. Іноді зміна кольору дощу, можливо помітити, до того як сам дощ почне чинити який небудь дію на гравця, і таким чином передбачити небезпеку, але це вимагає великої уважності до погоди.
Під час кислотного дощу пошкоджується костюм, наносяться ушкодження здоров'ю, і з'являється кровотеча, викликане кислотою. Сила вражаючих факторів безпосередньо залежить від ступеня кислотності дощу і його інтенсивності, а також від наявності та якості укриття. У герметичному костюмі з замкнутою системою дихання, кислотний дощ перший час не буде доставляти проблем - але костюм все одно буде зношуватися, і з певного моменту герметичність порушиться.
Радіоактивний дощ також може бути різного ступеня радіоактивності, від такого дощу можна повністю захиститися в гарному костюмі, тому що сам костюм він не ушкоджує, а лише може збільшувати дозу радіаційного опромінення, якщо захист недостатня.
Сховатися від дощу можна в будь-якій будівлі / підвалі і т.д. Також можна сховатися і від вітру. Якість укриття враховується - якщо ви ховаєтеся в дірявому сараї, він послабить збиток від дощу, але не позбавить від нього зовсім. Оцінюйте якість даху над головою.
Під дощем і під час вітру не можна заснути під відкритим небом або в недостатньо гарному укритті. Під час кислотного дощу заснути можна тільки під дахом яка 100% не протікає.
На худий додані значки небезпечної погоди, що відображають дощ і показують наявність в дощовій воді радіоактивних або кислотних домішок. Під надійним дахом інформація про домішках не показується. Інформація про радіоактивність вітру не показується.
Також на худий доданий динамічний індикатор температури. Просто декоративний елемент додає атмосферності.
Мінуси: НПС поки що не реагують на погоду і не отримують ушкоджень, але це тимчасова проблема. Я сподіваюся виправити це в доступному для огляду майбутньому.

Аптечки і Антірад діють поступово. Реалізація своя.
Поки діє аптечка, не можна застосувати ще одну аптечку. Друга аптечка не витратиться.
Якщо застосувати Антірад, коли ще не закінчилася дія попереднього, швидкість виведення радіації не зміниться, але з'являться негативні наслідки передозування. Здоров'я почне спадати.
Висновок радіації аптечками (наукова наприклад) також відбувається плавно. Ефект виведення радіації наукової аптечки і антірадом може накладатися один на одного без шкоди для здоров'я.
Під час використання медикаментів - аптечок і антірадом - не можна користуватися автоматом і гранатами.
Cистема протестована на сумісність з схемами логіки xStream, лікування себе і один одного у НПС, а також з діалогами допомоги пораненим. Всі поєднане і працює як треба.
Аптечки більше не впливають на бажання Міченого спати.
Додано новий предмет - Снодійне. Щоб заснути, треба з'їсти від 1 до 4-5 штук.

Знос ножа. Ніж перестав бути чітерной всехубівалкой, тепер це реальне зброю. Він зношується від застосування, при цьому погіршується його атака, і його необхідно точити. Точкою ножів займаються всі торговці, вартість фіксована, заточка діє таким чином - стан ножа стає в 2 рази ближче до ідеального. Тобто якщо було 0.5 - стане 0.75. Якщо було 0.9 - стане 0.95. Якщо стан ножа краще 0.99, діалог заточення ножа недоступний.

Мутанти.
Атака майже всіх монстрів збільшена до більш-менш реалістичних показників. Кусаються тепер дуже боляче. Здібності деяких монстрів доопрацьовані або повернуті.
Химера: усунутий баг з-за якого вона не могла атакувати в ближньому бою. Додана можливість парирування ножових атак - якщо ви б'єте химеру ножем, вона майже гарантовано дасть здачі негайно. Дальність стрибка химери зменшена.
Електрохімера: тепер її електрошокові атаки б'ють по площі, вражаючи все живе в радіусі досяжності, що набагато реалістичніше.
Бюрер: На відстані близько 20 метрів намагається вирвати зброю з рук, спочатку падає витривалість, якщо її мало - зброя виривається з рук. Чим менше дистанція, тим інтенсивніше бюрер намагається відібрати зброю. Також при цьому зброя може бути пошкоджено. Ця здатність не була «видерта» з ЗП, а розроблена самостійно з нуля.
На відстані близько 10 метрів, якщо ви намагаєтеся атакувати Бюрер ножем, він концентрує силу свого телекінезу на лезі ножа - таким чином різко зношуючи його. Ніж затуплюється і його атака сильно зменшується. Ця здатність також посилюється в міру скорочення дистанції.
Через нові здібностей, трофей «рука Бюрер» переведений у категорію найцінніших, нарівні з кігтями химери.
Полтергейст: має здатності Бюрер по обеззброєння, але слабкіше виражені.
Збільшено нагороди за частини монстрів, в розділі «гранати» - підвищено шанс отримання гранат ф-1. Шанс дропа деяких частин монстрів змінений - з урахуванням міцності цих частин.

Додана можливість подарувати якомусь зустрічному НПС зброю, при цьому він може стати одним, якщо подарунок йому сподобається.
Подарувати зброю можна лише за умови, що у вас є і боєприпаси до неї.
Подарунок робиться разом з боєприпасами.
Імовірність того, що після подарунка НПС стане другом, залежить від крутості подарунка і від рангу НПС. Якщо новачок цілком може стати вашим другом після подарованого калаша, то майстрів у екзоскелетах складно здивувати навіть такими зразками як гаус або ПКМ.
Недопрацювання: поки, за не з'ясованою причини, дарувати можна не всі види зброї. проте більшість стовбурів підтримується.

Імітація "пояса".
Уявіть, що в бою все що ви використовуєте, знаходиться десь у кишенях або на поясі, але не в рюкзаку. (Поширений термін - розвантаження, насправді не дуже підходить. Звідки у новачка, цивільного, тільки що прийшов у зону - армійський розвантажувальний жилет?) Те, що знаходиться в рюкзаку за спиною, використовувати прямо в ході бою не можна.
Місткість кишень обмежена, і в кожного комбінезона вона своя.
У кишенях костюма поміщаються магазини і обойми до зброї, стрічки до кулеметів, гранати, аптечки та бинти. Обмежено також кількість великогабаритних предметів - комбінезонів, автоматів і пістолетів - які можна переносити з собою в рюкзаку.
Ємність рюкзака також різна в різних костюмів, є і апгрейди дозволяють збільшувати кількість стерпного спорядження.
Зайві предмети, для яких не вистачає місця, автоматично викидаються.
Для патронів в пачках, незаряджених магазинів і стрічок, і для всіх інших предметів обмежень немає. Крім стерпного ваги. Вони зберігаються в рюкзаку.
Доповнення: У всіх костюмів в описі вказана гранична місткість боєприпасів, аптечок, стовбурів, пістолетів, гранат і комбезі.
Для зручності перенесення великої кількості медикаментів з собою, доданий новий ітем - упаковка медикаментів. Містить у собі кілька аптечок, бинтів, антірадом і снодійне. При використанні перетворюється на ці предмети, упакувати назад - у поточній версії не можна. Упаковка медикаментів не враховується лічильником аптечок, тому їх можна носити з собою скільки завгодно. Але - вони не продаються у торговців, знайти їх можна в тайниках.
Додано новий ітем: Господарська сумка. Дозволяє переносити більше предметів (стволи і комбезі), але, тому що під час її носіння руки зайняті, користуватися можна тільки ножем і пістолетом. Сумку можна викинути в будь-який момент, тоді будуть викинуті і ті речі які не влізають в рюкзак (які були у сумці). Їх може підібрати не тільки ГГ.
На худий у верхньому лівому куті доданий новий елемент - шкала наповненості кишень боєприпасами, виконана у вигляді патронів. Там же тепер розташовується індикатор заряду батареї (при надягнутому екзоскелет).

Система апгрейдів зброї і броні.
Для апгрейда потрібні гроші і різні артефакти. У різних торговців різний асортимент доступних апгрейдів, якщо торговець не робить якийсь апгрейд, то може порадити, до кого звернутися.
Сама система реалізації апгрейда розроблена наново і не має нічого спільного з тією що була в минулій версії. Стан зброї / броні, встановлені Аддони на зброї, кількість патронів і тип зарядженого магазину сохраняютя. Якщо в стовбурі був заряджений магазин, в інвентарі залишиться порожній магазин і та кількість патронів, яке в ньому було.
Також, додані докладні описи апгрейдів.

Лазерні цілевказівники. Або інакше кажучи, реалістичний коліматорний приціл, що не має нічого спільного з тими бутафорськими «скельцями з намальованою точкою» що доводиться бачити у багатьох модах. Призначення лазерного прицілу - висвічувати яскраву крапку там, куди цілиться стрілок, і забезпечувати точне прицілювання без обов'язкового поєднання прицільної лінії з віссю зору. (Без прицілювання ПКМ). У нас він саме так влаштований.
За замовчуванням ЛЦУ встановлений на Desert Eagle .50, FN P90, і деяких інших. Для деяких стовбурів ЛЦУ доступний в якості апгрейда.

Адаптовано Енергоживлення екзоскелетів. (Автор: Kirag)
Всі екзоскелети мода (нагадаю, у нас їх десяток видів) посаджені на батарейки, в міру зниження заряду акумулятора зменшується переносимий вага екзоскелета. При цьому у різних екзоскелетів з'явилися різні гідності. Екзоскелет боргу краще за інших підходить для перенесення ваги. Свободівська краще підходить для спринту, екзоскелет найманців економічніше, а екзоскелет моноліту відрізняється тим що зберігає свої ттх незмінними аж до повної розрядки батареї. При повній розрядці батареї все екзоскелети втрачають здатність пересуватися. Поповнити заряд батареї можна за допомогою енергосердечніков (+ 25% повного заряду). Батареї та енергосердечнікі можна купити у торговців або знайти під час обшуку НПС в екзоскелет. При покупці екзоскелета батареї і сердечники в комплекті НЕ ВИДАЮТЬСЯ, їх треба купувати окремо.

Доопрацювання: Енергоживлення костюмів із замкнутою системою дихання. Автор ідеї: хтось у темі АМК-форуму «Енергоживлення екзоскелетів».
Костюми з замкнутою системою також вимагають джерело живлення. Витрачають заряд вони повільніше, витрата енергії мало залежить від стерпного ваги. (Не більше, ніж інтенсивність дихання рр. залежить від ваги) При повній розрядці батареї у таких костюмів відключається система очищення повітря, як наслідок - захист від кислоти, аномалій і радіації падає нижче, ніж навіть у простого сталкерского комбезі. У того хоч протигаз або маска є, а в відключив скафандрі доводиться дихати забортним повітрям без будь-якої очистки.
Крім того, у всіх костюмів з живленням, при повній розрядці батареї відключаються костюмні ПНВ.
Окремих ПНВ у моді немає.
Шкала зарядки батареї показується тільки якщо в інвентарі є джерело живлення І надітий костюм споживає енергію.

Нова система респавна артефактів. Після кожного викиду артефакти з'являються в аномаліях по всій зоні, на всіх локаціях, тобто можна допустимо перечекати викид на Кордоні, і відразу після нього піти збирати артефакти, що випали після викиду, на звалище. Шанс появи артефактів підвищується в міру наближення до ЧАЕС, також підвищується шанс випадання рідкісних артефактів. У глибині зони з'являється невеликий шанс отримання трансмутувати артефактів «природним шляхом».
Для тих локацій, де ГГ давно не був, враховується не більше 3 викидів, щоб уникнути «Клондайку». Тобто якщо протягом останніх 3 викидів ви на якусь локацію носа не сунули, то на ній артефакти спавнітся більше не будуть, до тих пір, поки ви на цю локацію не загляне. Це не має нічого спільного з існуючим в ЗП обмеженням - 3 артефакту на аномалію. У нас, теоретично навіть за один викид аномалія може зробити хоч відразу всі види артефактів які виробляє. Але вірогідність такої події незначна, зазвичай артефакти з'являються по одному, рідко 2 і більше.
Додані нові види артефактів. Уважних гравців чекають сюрпризи.

Інші дрібниці
Ігровий приціл відключений, включити його в опціях головного меню - не можна.
Вміст випадкових і рідкісних, а також деяких класичних схованок змінено. Системи схованок АМК стали більш збалансовані, у них не трапляється чітерской дропа а різноманітність предметів збільшено. Для кращого балансу рекомендується поставити випадкові схованки.
Додана озвучка лікування, коли один НПС допомагає іншому.

Системні вимоги:
Операційна система: xp/vista/7
Процесор: Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200 +
Пам'ять: 2 Гб ОЗУ
Відеокарта: 512 Мб DirectX ® 9.0c сумісна карта / nVIDIA ® GeForce ™ 9800 GTX / ATI Radeon ® HD 4850
Аудіокарта:: Сумісна з DirectX 9.0c
Вільне місце на ЖД: 10 гб

Інструкція по установці:
1) запустити setup.exe
2) Встановити
3) Граємо.

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 34
Завантажують 3
Розмір файлу 6.43 ГБ
Завантажили 328 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3078
Пошукові теги: Жесть, 2011.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
disk3.pak 1.46 ГБ
disk4.pak 1.46 ГБ
Setup.exe 1.46 ГБ
disk2.pak 1.46 ГБ
disk5.pak 583.36 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0997 сек