11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Team Fortress 2 Patch v1.1.5.3 + Автооновлення (No-Steam) OrangeBox (2011) PC
Доданий - 4 чер 2011р. о 23:29 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: Action
Розробник: Valve
Видавництво: Valve
Платформа: PC
Версія: 1.1.5.3
Тип видання: оновлення
Мова інтерфейсу: не змінюється
Мова озвучення: не змінюється
Таблетка: не потрібний

Системні вимоги:
ОС: Windows 2000 / XP / Vista / 7
Процесор: Pentium 1.7 Ггц або аналогічний Athlon
Пам'ять: 512 Мб RAM
Жорсткий диск: хоч би 5 ГБ вільного місця на жорсткому диску
Відеокарта: DirectX 8-сумісна
Звук: DirectX-сумісна звукова карта

Опис:
Team Fortress 2 - розрахована на багато користувачів командна гра в жанрі шутера від першої особи, розроблена компанією Valve Corporation і випущена в 2007 році.
Гра була анонсована ще в 1998 році як продовження оригінального мода Team Fortress для Quake, але з тих пір проект зазнав істотні зміни концепції і дизайні. У 1999 році здавалося, що геймплей ігри відхилявся від оригінального мода Team Fortress у бік більшої реалістичності і мілітаризму, але за дев'ять років роботи над проектом концепція була змінена. Фінальний варіант Team Fortress 2 дуже близький до оригінальних мод Team Fortress і Team Fortress Classic і візуально виконаний в забавному мультяшному карикатурному стилі з використанням лицьової анімації, заснованої на творчості таких художників початку двадцятого століття як Дж. Лейендекер, Дін Корнуелл і Норман Роквелл, слідуючи популярній тенденції недавніх фільмів, зокрема недавно створених Pixar / Disney, наприклад, фільм «Суперсімейка». Гра була офіційно випущена 10 жовтня 2007 у складі збірки The Orange Box. На території СНД випускається компанією Бука в складі The Orange Box, а також в якості незалежного програмного продукту.

Доп. інформація:
Розпакувати в теку з грою.
Після установки рекомендується запустити апдейтер!

FAQ:
В: Як зайти на інші сервера?
В: У грі вибираєте почати гру>> інтернет>> оновити всі. Потім вибираєте сподобався вам сервер. Також, рекомендується прибрати галочку з спрощ. список. Приємної гри.

В: Як змінити ім'я?
В: Є два варіанти: а) У грі, в консолі (натисніть клавішу тильда "~") ввести name "ваш нік", б) У грі: вибираєте мови>> мережевий режим>> додатково>> ім'я гравця і вводите потрібний вам нік. У першому варіанті ви можете використовувати кирилицю (російські літери) або інші символи в ніку, однак, не забувайте при цьому використовувати лапки.

Питання: Чому апдейтер так довго оновлюється?
В: Швидкість відновлення залежить від декількох параметрів: а) Розмір оновлень (деякі оновлення можуть займати сотні мегабайт), б) Кількості одночасно "оновлюються" гравців (швидкість хостера оновлень 512 кБ / сек, це означає, що якщо одночасно оновлюються 5 гравців, то у кожного буде швидкість ~ 100 кб / сек і тд ...); в) Інші проблеми з мережею / інтернетом як у вас так і в хостера оновлень.

В: Як оновити гру?
В: У вас на робочому столі повинен знаходитися ярлик Update Team Fortress 2 - запустіть його ... через кілька секунд / хвилин у вас буде сама остання версія гри. Якщо по-яких-небудь причин на робочому столі у вас немає цього ярлика, то зайдіть в папку установки гри. У цій папці знаходиться папка Tools, в якій знаходиться файл Update.exe - запустіть його.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 5
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 620.31 МБ
Завантажили 8 р.
Потужність потоку
Перегляди: 2242
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
Team Fortress 2 Patch v1.1.5.3.exe 620.31 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1231 сек