11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Hunted: The Demon's Forge (2011) РС
Доданий - 5 чер 2011р. о 18:04 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Дата виходу: 03.06.2011г.
Жанр: Action / 3D / 3rd Person
Розробник: inXile Entertainment
Видавництво: Bethesda Softworks
Тип видання: Repack
Мова інтерфейсу: Російський (Русифікатор від AnTuxPucT)
Мова озвучення: Англійська
Таблетка: Ушита (SKiDROW)

Cистемні вимоги:
√ Операційна система: Microsoft Windows XP / Vista / Seven
√ Процесор: Dual Core processor 2 Ггц або аналогічний AMD
√ Оперативна пам'ять: 2 Гб
√ Відеокарта: 512 MB GeForce 9800 GTX or Radeon HD 4330
√ Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0c
√ Вільне місце на жорсткому диску: 11 Гб

Опис:
Настали темні часи. З підземних глибин хлинули орди чудовиськ, а по всьому світу почали безслідно зникати прості жителі. Залучені обіцянкою нагороди, два найманця - Е'лара (E'lara) і Каддок (Caddoc) - беруться з'ясувати причину зникнення людей. Їх чекає темний і звивистий шлях у глибини Кела Мур (Kala Moor). На цьому страшному шляху вони зіткнуться зі смертю, жахами рабства і кривавими жертвоприношеннями. Пройти його під силу лише справжнім героям! У Hunted поєднуються риси класичної фентезійної ігри та динаміка сучасного екшену. Вибравши лучниці Е'лару або мечника Каддока, ви відправитеся дослідити похмурий і жорстокий світ. Чим далі ви будете просуватися по підземеллях Кела Мур, тим більше смертоносної зброї і могутніх заклинань опиниться в вашому розпорядженні. Лише об'єднані зусилля двох великих воїнів дозволять подолати всі небезпеки, які приховують сирі печери, древні руїни, розорені міста, і розкрити секрети Кузні Демонів (Demon's Forge).

Особливості гри
Темна історія. Фентезійний пригодницький екшн від третьої особи створений на основі графічної технології Unreal Engine 3. А це означає, що вас чекає подорож по неймовірно красивого світу і вражаючі битви, що супроводжуються чудовими спецефектами.
Один у полі не воїн. Комбінуючи далекі атаки Е'лари і найпотужніших ударів Каддока, ви будете трощити ворогів красиво й ефективно. Крім того, герої зможуть лікувати один одного з будь-якої відстані. Різні бойові тактики і стратегії дозволять долати перешкоди кожен раз по-новому.
Все глибше і глибше. Лише діючи у зв'язці з напарником, ви зможете знайти приховані проходи і вирішити головоломки, щоб продовжити шлях по підземеллях. Дослідіть повні небезпек печери, древні руїни і зруйновані міста, щоб добути скарби і артефакти.
Два героя - два шляхи. Кинутися в гущу сутички, завдаючи смертельні удари мечем; разити ворогів стрілами і заклинаннями з укриття або ж підсилити напарника за допомогою магії, щоб він зміг справитися навіть з серйозним супротивником? Вибір за вами!
Підземелля ручної роботи. За допомогою багатофункціонального внутріігрового редактора The Crucible ви зможете створити власне підземелля, щоб разом з одним відправитися на пошуки нових пригод.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 433
Завантажують 69
Розмір файлу 4.83 ГБ
Завантажили 7871 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2589
Пошукові теги: Hunted, The, Demon's, Forge, 2011.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
game-1.bin 3.30 ГБ
video-1x.bin 1.42 ГБ
game-2.bin 95.80 МБ
game-3.bin 12.71 МБ
soft.bin 6.82 МБ
setup-1.bin 1.11 МБ
setup.exe 303.54 КБ
Info/Info.Hunted.The Demons Forge.txt 5.21 КБ
autorun.inf 0.07 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0987 сек