11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Злі пташки / Angry Birds v.1.5.2 (2011) Ukr
Доданий - 24 липня 2011р. о 21:47 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію

Жанр: Puzzle,Arcade
Рік:2011
Розробник: Rovio Mobile
Видавець: Clickgamer Media Chillingo
Локалізація: Localize Team
Мова інтерфейсу: українська, є деякі місця з англійською
Захист: нема

Опис:
Angry Birds - відеогра-головоломка, розроблена фінською компанією Rovio Mobile, в якій гравець з допомогою рогатки повинен стріляти птахами по свинкам, розставлених на різних конструкціях. З моменту першого релізу для Apple iOS, 10 грудня 2009 року в App Store було придбано більше 12 мільйонів копій гри. В даний час вийшли версії гри для інших платформ, включаючи Maemo 5, Android, Symbian , WebOS, Mac OS X і Microsoft Windows. З 11 травня 2011 додали версію для браузера Google Chrome.
У цій грі гравці використовують рогатку для запуску птиці в свиней, розміщених на поверхні або всередині різних структур, з наміром знищити всіх свиней на ігровому полі. Коли гравець пройшов даний рівень (або епізод), йому відкриваються новий рівень і нові птахи, також компанія Rovio Mobile підтримала Angry Birds з численними безкоштовними оновленнями, які додають додатковий ігровий контент.
Гра постійно поповнюється новими епізодами. Після виходу основної гри з'явилася Angry Birds Seasons з епізодами, присвяченими святам. 17 березня 2011 вийшла Angry Birds Rio, яку можна придбати за 0,99 долара в App Store, і за 5 доларів для ПК.
Відео з YouTube

Ігровий процес
З роликів в грі можна дізнатися, що хрюшки крадуть яйця у птахів з метою приготування яєшні. Розгнівані птиці вирішують їм помститись. В процесі гри хрюшки ховаються в будівлях, що складаються з блоків різних матеріалів - дерева, льоду, каменю. Запускаючи птахів з рогатки, потрібно знищити всіх хрюшок. Перемога зараховується, якщо всі хрюшки полопають. Вони знищуються як прямим попаданням, так і за допомогою блоків руйнуючих будов. Також в грі є золоті яйця, свого роду - пасхалкі. Всього їх в грі 22, включаючи «супер-м'яч» RIO. За одне знайдене яйце відкривається бонусний рівень.Системні вимоги:
ЦП: 1 ГГц чи швидший
Оперативна пам'ять: 64мб і більше
Відеокарта: 256мб і більше
Звукова карта: сумісна з DirectX 9
Вільна пам'ять на HDD: 50 мб
Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
Злі сркріниДжерело: і

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Мульти-реліз
Завантажують Мульти-реліз
Розмір файлу 35.78 МБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2790
Пошукові теги: Злі, пташки, Angry, Birds, 2011, Ukr.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Гарячі новинки [BEST].
Назва файлу Розмір
SetupAngryBirdsUkr.exe 35.78 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0392 сек