11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Fable 3 (2011) PC | RePack
Доданий - 26 липня 2011р. о 22:27 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2011
Жанр: RPG, 3D, 3rd Person
Розробник: Lionhead Studios
Видавець: Microsoft
Платформа: PC
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: Російський (RUS) / англійська (ENG) / Multi8
Мова озвучення: англійська (ENG)
Таблетка: Вшита (SKiDROW)
Версія гри: v.1.1.0.3Os: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7
Cpu: Intel Core 2 Duo@2.0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +
Video: nVidia GeForce 7600 GT / ATI Radeon HD 2600 Pro
Audio: Звукова карта, сумісна з DirectX 9.0
Ram: 2 Гб
Hdd: 12,3 ГбFable III - продовження яскравою і динамічної гри, що отримала найвищі оцінки критиків і схвалення самих користувачів - продажу Fable II перевищили 6 мільйонів екземплярів. Події в Fable III розгортаються через 50 років після пригод, описаних в Fable II. Альбіон готовий до промислової революції, але королівство в небезпеці. У Fable III, перш ніж зайняти трон, вам доведеться через багато пройти - брати участь у кривавих битвах пліч-о-пліч зі своїми підданими, дізнатися любов і біль утрати. Всі рішення, які ви будете приймати, спершу роздуваючи полум'я революції, а потім - Восс на трон Альбіону, нададуть колосальний вплив на долю всієї країни і всіх жителів.

У ході гри вам зустрінуться різні самобутні персонажі, виконані з властивим Fable гумором і в характерному стилі. Визначивши, чи є вони вашими друзями або, навпаки, ворогами, ви або приєднаєтеся до них, або вступите з ними в жорстоку сутичку. Це можна зробити поодинці або разом з друзями, ви будете діяти або на благо всієї держави, або для досягнення власних корисливих цілей. Ким же ви станете - героєм або злодієм, відчайдушним повстанцем, новим тираном або найбільшим з королів? Вирішувати вам!»Приголомшливі можливості для гри на ПК. Ви можете випробувати свої сили, вибравши максимальну складність гри, отримати додатковий ігровий контент і навіть грати в Fable 3 в режимі 3D завдяки технології NVIDIA!

»Стати Героєм і самі творите свою долю. Fable III перенесе вашого героя в захоплюючу подорож, де йому належить з революціонера стати правителем королівства.

»Пригоди і битви. Ви зможете не тільки пройтися вулицями процвітаючого Альбіону, але й опинитися на полях битв, в самій гущі військових дій.
Рішення та їх наслідки. Ключовою особливістю серії Fable є безліч варіантів розвитку подій, і доля всього ігрового світу залежить від того, як поведе себе гравець.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 43
Завантажують 7
Розмір файлу 5.67 ГБ
Завантажили 474 р.
Потужність потоку
Перегляди: 7682
Пошукові теги: Fable, 2011, RePack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG.
Назва файлу Розмір
Fable 3_1.iso 4.08 ГБ
Fable 3_2.iso 1.59 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0558 сек