11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Final Fantasy VII: Remake (1998) PC
Доданий - 9 жов 2011р. о 20:18 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 1998
Жанр: Action, 3D, 1st persoon
Розробник: Square Co., Ltd.
Видавництво: Eidos Interactive Ltd.
Автор: Krivencev007
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Англійська
Пігулка: УшитаСистемні вимоги:
√ Операційна система: Windows XP, Vista, 7
√ Процесор: Intel Pentium II 600 МГц
√ Оперативна пам'ять: 512 Мб
√ Відеокарта: Nvidia Geforce 6200 або Radeon 9200
√ Звукова карта: сумісна з DirectX 9.0c
√ Вільне місце на жорсткому диску: 4 ГбОпис:
Final Fantasy VII - гра, яка залишиться в серцях геймерів усього світу навічно. У далекому 1997 році, вона бурею увірвалася на ринок відеоігор і принесла тільки набирає силу Squaresoft доленосний для неї успіх. Займає цілих 3 диска (на ті часи - небачене справа!) Гра одночасно забезпечила і захмарні прибутки виробнику і найкращу рекламу тільки набирала обертів ігровій платформі PlayStation. Розірвавши довгі стосунки з Nintendo, Square вперше випустила гру ексклюзивно для консолі від Sony.

Сюжет в грі просто приголомшливий: таємничий, з безліччю несподіваних повортов, сумних, щасливих і просто кумедних моментів.
Починається все доволі просто і банально: головний герой гри, Cloud - вільний найманець, найнятий повстанською організацією Avalanche, разом з групою намагається влаштувати диверсію на електростанції потужної корпорації "Shinra, Co.". Ця корпорація жадібно викачує з надр землі життєву енергію, не усвідомлюючи, що планета - це єдине живе створіння і, як всьому живому, їй загрожує смерть.

З часом, сюжет сильно закручується і ускладнюється. Персонажі є чудовий "акторський склад", у кожного є своя власна історія, індивідуальна і запам'ятовується. Кожен герой наділений унікальним характером і манерою розмови. Найчастіше, навіть за самими лише текстовим діалогам можна безпомилково визначити, кому належать конкретні слова.

Музика в грі просто чудова, навіть не дивлячись на її синтезоване виконання. Всі мелодії створені музичним генієм Нобуо Уемацу (Nobuo Uematsu). Что-то вам сподобається, щось ні, але, здебільшого, вони обов'язково змусять вас посміхнутися, посміятися чи навіть пустити сльозу, в суворій відповідності з розвитком сценарію.

Головне технологічне відміну Final Fantasy VII від попередніх частин - це її часткова тривимірність. У грі використані відрендерені об'ємні бекграунд, створені талановитими художниками Square. Персонажі виконані в полігональної технології і, хоча надлишковий "кубізм" в їх дизайні напевно залякає до смерті любителя сучасних "anti-alias" 'ів та інших графічних вишукувань, згадайте, що гра вийшла в 1997 році і стала першим полігональним досвідом Square і, повірте на слово, ви дуже скоро просто перестанете помічати архаїчність графіки, поглинені самою грою, її загадкової, неповторною атмосферою. Тим більше, що під час боїв і в деяких FMV-роликах, герої виглядають цілком пристойно, в симпатичному і дуже виразному японським аніме-стилі.

Самі битви представляють досить цікаве видовище: ви вибираєте вид атаки або дії кожного героя, після чого, він ефектно виконує вказане. Причому, часто під час атак, камера переміщається в різні місця поля бою, крупним планом показуючи дію. У необізнаних людей може скластися враження про покрокове битв, але це зовсім не так. Тут треба швидко орієнтуватися, приймати рішення і віддавати правильні команди та швидкість відіграє тут важливу роль. Особливо слід виділити чудово дивляться, так звані "ліміти" - граничні удари персонажів, більшість з яких викликають щире захоплення.

Магічна система Final Fantasy VII заснована на матерії. Матерія є в світі гри майже живою істотою, частиною енергії планети, і, як будь-яка жива істота, вона має властивість розвиватися і рости, набуваючи нові здібності. Після кожної битви всі види матерії, що знаходяться в розпорядженні ваших героїв, отримують деяку кількість очок досвіду. Коли зароблений досвід переступить через встановлену позначку, матерія наділяється вже новим, більш потужним властивістю.

Щоб додати легке різноманітність в геймплей, творці включили в неї міні-ігри. Це: сноубординг, гонки на мотоциклах, на чокобо, підводне бій і тому подібні приємні додавання до геймплею. У грі також присутній величезний розважальний центр, в якому можна провести не мало веселих хвилин за різними атракціонами.

Всього, що вам зустрінеться в грі, і не перелічити. Часу ж на проходження ви витратите силу-силенну, поки будете розвивати персонажів, вирощувати чокобо або витрачати багато-багато безцінних нервів в битвах з Weapon'амі - величезними прокинулися від сну правоохоронцями планети. В середньому, для першого проходження гри, без особливого упору на розвиток персонажів і побічні квести, може знадобитися близько 45-50 годин ігрового часу. І, пройшовши гру до кінця, ви неодмінно захочете повернутися до неї, щоб знову пережити цю неймовірну історію, яка могла статися тільки в світі Final Fantasy.


установка:
Ставте галки на всьому, що тільки пропонує встановити гра!
Устанавліявая гру ЗНАЙТЕ, що монтаж віртуальних дисків (1, 2, 3) потрібно здійснювати з того ж приводу, з якого була встановлена ​​гра! ІНАКШЕ гра буде завжди просити поставити диск! (Це особливість самої гри). ЯКЩО ВИ ВСТАНОВИЛИ ГРУ з болванки ТО ТРЕБА ЗРОБИТИ ТАКІ ДІЇ:
Знайдіть у системі файл "regedt32.exe" (це реєстр комп'ютера) і відкрийте його.
[Відкрийте "HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Square Soft, Inc. / Final Fantasy VII". І поміняйте назву приводу (Наприклад "D") в пунктах "DataDrive" і "MoviePath" на той, через який ви монтуєте образи з грою.

Після закінчення встановлення виникни установник рімейк, установку якого потрібно направити в тугіше папку, куди встановилася вже гра.
Після установки повинен автоматечіскі запуститися "FF7Config.exe", ДЕ ТРЕБА в стовпчику "Graphics" в рядку "Render" вибрати пункт "CUSTOM DRIVER". ЯКЩО автоматично він не запускається, ТО - заходимо в папку з грою, запускаємо "FF7Config.exe" і робимо те, що я тільки-що написав вище. ЯКЩО ЦЬОГО НЕ ЗРОБИТИ - ГРА НОРМАЛЬНО ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДЕ!

Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 26
Завантажують 1
Розмір файлу 6.17 ГБ
Завантажили 191 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3558
Пошукові теги: Final, Fantasy, VII, Remake, 1998.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
Final Fantasy VII Remake Version 1.1.iso 6.17 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1713 сек