11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Hellgate - London (2007) PC | Repack
Доданий - 10 жов 2011р. о 11:21 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Розробник: Flagship Studios
Видавець: Electronic Arts / Namco Bandai Games America
Рік виходу: 2007
Жанр: Action (Shooter), RPG (Rogue / Action), 3D, 1st Person, 3rd Person
Таблетка: не потрібен
Мова озвучення: англійська
Мова тексту: РОСІЙСКA
Системні вимоги: 1,8 ГГц ЦП, 1 ГБ ОЗУ, 128 МБ відеопам'яті, 10 ГБ ЖД

Опис гри:
Рая більше немає ... Безпрецедентний проект від творців StarCraft, WarCraft і Diablo поєднує в собі все краще, що є в арсеналі ролевих ігор, бойовиків і жахів. Величезне місто, що застряг між двох реальностей, стало місцем епохальної битви людей і демонів. Світ тут міняється на очах, фантастичні герої трансформують зброю і спорядження, навчаються магії і кидають виклик тисячам неймовірних монстрів. Пекло всюди і потрапити в нього можна ще за життя! Ви готові битися за свою душу? Біблійні пророцтва про кінець світу виявилися правдою. Відкрився в самому центрі Лондона, впустив на Землю легіони Тьми. Все, на що впала тінь Сатани, занурилося у вічний морок, жителі перетворилися на бездушних мертвяків, а міста - в палаючі руїни. Сонце приховали багряні хмари, а рай залишився лише на мозаїці зруйнованих храмів ... Залишки вижили ведуть запеклу боротьбу з жахливими демонами, і вам належить стати лідером опору!

Особливості гри:
✔ Унікальний ігровий процес. Hellgate: London гармонійно поєднує в собі глибину рольових ігор, моторошну атмосферу кращих фільмів жахів і динаміку іскрометних бойовиків!
✔ Герой з часом перетворюється! Розвивайте свого протагоніста, покращуйте його характеристики і навчайте корисним у військовій справі навикам.
✔ Новий Лондон. Туманний Альбіон перетворився на найзагадковіше і небезпечне місце на планеті. Зруйновані райони, темне метро, ​​пустинні вулиці, стародавні собори і залишки великих будівель сучасності з головою занурять вас в хаос останньої війни людства.
✔ Мінливий світ. Постапокаліптичний Лондон - це непостійна, вічно змінна територія зла! Кожен раз, коли ви починаєте гру, вулиці і підземелля складаються в новий малюнок.
✔ Неповторний герой. Створіть унікального воїна, вибравши один з декількох класів. Кожен персонаж володіє власною зовнішністю, здібностями і стилем війни!
✔ Різноманіття зла! У грі вистачає самих різних ворогів: від мертвяків до могутніх демонів, предводителів армій Тьми. Кожен з них володіє унікальними можливостями і зброєю!
✔ Створіть армію добра! Звільняти вулиці від нечисті ви можете разом з друзями. Об'єднуйтеся в загони, відпрацьовуйте тактику командного бою і відправляйтеся назустріч незабутнім битвам!

Особливості ріпаку:
✔ вирізане негеймплейное відео (лого, титри, заставки меню)
✔ нічого не перекодировано
✔ версія одиночної гри: 1.35.44.4020
✔ версія мережевої гри: 1.27.44.4020
✔ приблизний час установки: 20 хвилин
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 13
Завантажують 1
Розмір файлу 4.26 ГБ
Завантажили 179 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1457
Пошукові теги: Hellgate, London, 2007, Repack.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
data/data.arc 2.49 ГБ
data/media.arc 1.77 ГБ
setup.exe 1.14 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0649 сек