11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ SpellForce Universe FULL EDITION (2009) PC
Доданий - 18 лис 2009р. о 2:18 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Назва:
SpellForce Universe FULL EDITION
Рік виходу:
2009
Жанр:
RPG
Розробник:
Phenomic Game Development, Phenomic Game Development Studio, EA Phenomic
Мова:
Англійська, італійська, французька, німецька
Платформа:
PC
Вимоги:
Процесор - з тактовою частотою 1,8 ГГц
ОЗУ - 512 Мб RAM
ОС - Windows ® 98/ME/2000/XP
Відеокарта - AGP 3D, 64 Мб оперативної пам'яті (аналог nVidia GeForce 4 Ti або краще)
Звукова карта
Вільного місця на жорсткому диску - 3.3 Гб
DirectX ® 9.0a або новіший


SpellForce Universe - на сьогоднішній день сама повна збірка з п'яти ігор в серії SpellForce.

SpellForce: The Order of Dawn (2003)
SpellForce - це дивовижний світ чарівництва, могутніх і божевільних магів. Під дією магії були звільнені Елементи, які мають небаченої руйнівною силою! Вони повалили світ в хаос, Земля змінилася до невпізнання. Цілі країни зникли з лиця Землі, континенти руйнувалися і поділялися на дрібні шматочки ... Зло зникло так само раптово, як і з'явилося. Все, що залишилося після цього - кілька невеликих островів, з'єднані магічними порталами. Але всього через пару років зло повернулося, щоб завершити свою справу. Вам належить протистояти йому, вам має бути останнім бій ...

Система бою, яку розробники використовували в Spellforce, можна сміливо назвати революційною. Ми звикли до того, що для атаки потрібно обвести наших підлеглих, а потім клікнути на якому-небудь ворога. Ми промахувалися мимо цілі, злились, посилали свої війська в невірному напрямку і приходили в лють. Але мовчали, тому що альтернативи не було ... Тепер вона у нас з'явилася, та ще й яка! Спочатку вибирається мета нападу, а потім нам залишається лише натиснути на символ певної дії під іконою героя. Таким чином, можна моментально роздати підопічним зовсім різні команди, не відправляючи своє воїнство в хибному напрямку, і ніяк не травмуючи мишку постійними і злісними "кліками"!

Що стосується графіки, тут можна бути спокійними. За справу береться відомий krass, який зарекомендував себе ще в серії ігор AquaNox. Він відмінно працює з великими відкритими просторами, легко грає зі світлом і тінню, а також прекрасно справляється з деталізованими об'єктами. Досить одного погляду, щоб закохатися!

SpellForce: The Breath of Winter (2004)
Зло повернулося, щоб закінчити те, що було визначено ... Крихкий світ знову порушено!

Протистояння Червоної Імперії і Сніжного королівства загрожує вилитися в щось більше, ніж просто збройний конфлікт. Небувала зосередження магії може призвести до незворотних наслідків для всього континенту. Однак, війна почалася, бойові маги готують самі руйнівні закляття ...

SpellForce: The Shadow of the Phoenix (2005)
Магія Тьми повертає в світ SpellForce могутніх Магів Круга - слуг жорстокого Некромант. Сила стародавнього бога їх годує, ненависть до всього живого рухає ними, а жадоба влади безмежно володіє їх повелителем!
Тепер тільки ви можете протистояти абсолютному злу!
Тільки ви можете пройти через легендарні землі та грандіозні битви!

І тільки ви визначите долю цього всесвіту у фінальній частині епічної трилогії!

SpellForce 2: Shadow Wars (2006)
Протягом п'яти років конфлікт навколо таємничих Тіней розпалював полум'я громадянської війни в країні Темних Ельфів. І ось вже за межами ельфійських володінь неспокійно: в світі Spellforce з'являється нова сила - загроза, яка стрясає все королівство і піддає небезпеки древні союзи людей.

Крейг Ан `Шалль, генерал армії Темних Ельфів і адепт клану Дракона разом зі своїми соратниками бореться проти впливу зловісних Тіней, але військовий переворот рушить всі плани. І коли поразка вже неминуче, його дочка вимушена бігти з ельфійських земель, щоб запобігти катастрофі.

Вона відправляється в прикордонні території між царствами Людей і Темних Ельфів, з метою розповісти людству про укладений договір між Тінями і Темними Ельфами і про армію Тіней, яка під командуванням божевільного алхіміка Сорвіно просувається до володінь Світла.

З цією тривожною звісткою відважна дівчина досягає фортеці Шейкан - обителі легендарних воїнів Дракона, у чиїх жилах тече кров стародавнього істоти, що наводить жах, як на Сили Світла, так і на Сили Тьми. Там вона заручається підтримкою хороброго воїна Шейкан, який приєднується до неї в її подорожі, сподіваючись підтвердити історію про Сорвіно і військо Тіней і врятувати свій будинок і своїх близьких.

Але щоб зупинити Тіні, будуть потрібні могутні армії. Знову відновити Союз Світлих Сил - не таке легке завдання для двох знедолених героїв, яких вважають давніми ворогами Світла ...

SpellForce 2: Dragon Storm (2007)
Магічні портали, що зв'язують розрізнені острівці Ео, з кожним днем втрачають свою силу. Території опиняються в повній ізоляції один від одного. Страшна загроза голоду нависає над жителями. Натовпи біженців прагнуть покинути гинуть землі і знайти порятунок у більш благополучних місцях. Хаос і сум'яття запанують у Ео. Орден Світанку робить відчайдушні спроби запобігти катастрофі і відродити енергію порталів.

Тим часом Шайкан, який пішов на пошуки нового лідера для свого клану, зникає. Відправлена слідом за ним Пошукова партія несподівано знаходить зруйноване ще в давні часи притулок Перворідний. Як виявилося, грізні створення не загинули. Вони прокинулися після багатовікового сну, і мають намір повернути собі владу над світом.

Єдиними істотами, здатними протистояти перворідства, залишаються дракони. Але чи зможуть люди знайти їх і закликати на допомогу? Чи вистачить людських сил на подорож у невідомі досі землі, де ховаються великі дракони - остання надія для людей в Ео? Наближається буря і лише від вас залежить доля світу, буде він жити чи порине у вічний морок.


Особливості релізу:
1) Змонтувати потрібний образ
2) Встановити
3) Ввести серійник
51NE8-GSZTL-AZMN9-VG417-X9YQX
22YHD-Q7MGF-P7QLW-9FP2F-LT35Q-UMEVQ-TL747-W2PUX
4) Грати

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 9
Завантажують 10
Розмір файлу 11.06 ГБ
Завантажили 299 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1936
Пошукові теги: SpellForce, Universe, FULL, EDITION, 2009.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → RPG.
Назва файлу Розмір
SpellForce 2 Gold Edition.iso 7.96 ГБ
SpellForce Platinum Edition.iso 3.10 ГБ
Sp2Patch.exe 3.44 МБ
Read Me.txt 6.87 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1413 сек