11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Red Orchestra 2: Герої Сталінграда / Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (2011) PC | RePack
Доданий - 14 жов 2011р. о 11:32 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2011 рік
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: Tripwire Interactive
Видавництво: Tripwire Interactive
Платформа: PC
Тип видання: RePack
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Російська
Таблетка: Вшита (SKiDROW)


Операційна система: Windows XP / Windows Vista / Windows 7;
Процесор: Будь двоядерний процесор з частотою 2.3 GHz;
Оперативна пам'ять: 2 ГБ;
Місце на жорсткому диску: 10 Гб;
Звукова карта: DirectX сумісна звукова карта;
Відеокарта: NVIDIA GeForce 7800 GTX / ATI Radeon HD 2900 GT з 256 MB пам'яті на борту;


У центрі сюжету - поворотний момент Другої світової, Сталінградська битва і пов'язані з нею бойові операції, які проводили обидві сторони з липня 1942 року по лютий 1943 року. Але перш ніж ви вступите в бій, вам належить пройти короткий курс молодого бійця: дві одиночні кампанії (на боці СРСР чи Німеччині), які допоможуть отримати або довести до досконалості навички, необхідні професійному військовому. Це особливо стати в нагоді тим, като вирішить воювати в складі танкового розрахунку.• Сучасний мультиплеер. Складний і брутальний геймплей оригінальної гри вдосконалений і оптимізований. При цьому багато користувачів режими легко впізнати. «Перестрілка» - варіант командного бою від Tripwire; «Зворотний відлік», в якому персонаж не може відроджуватися; режим «Територія», популярний серед сотень тисяч шанувальників Red Orchestra: Ostfront 41-45, - всі вони розраховані на велику кількість учасників і вражають неймовірною динамікою і загостренням пристрастей.
• Бойова підготовка. Перш ніж вступити в мережеві баталії, варто відточити майстерність стрільби та інші бойові навички в двох кампаніях для одиночного проходження - на боці СРСР або Німеччині. Завдяки взаємодії з відкритим світом шлях кожного гравця буде унікальний.
• Хоробре серце. За успішне виконання завдань бійцю присвоюється звання героя: під час битви він буде надихати союзників на подвиги і наводити страх на супротивників. Герой відрізняється від рядових солдатів не тільки зовні - він отримує в своє розпорядження найкраще зброю і спорядження.
• Під надійним захистом. Для вирішення тактичних завдань під час битви можна використовувати різні укриття, звідки зручно вести вогонь по противнику - прицільно або ж наосліп. Вигляд від першої особи при цьому зберігається.
• Битва за Сталінград. До уваги гравців пропонується захоплюючий сценарій, що дозволяє взяти участь в грандіозних історичних подіях.
• Як на війні. Гра виділяється реалістичною графікою і фізикою, яка враховує багато важливих деталей, включаючи закони балістики, відмінні риси поранень різними кулями, особливості людського дихання, фокусування погляду, носіння того чи іншого зброї та багато іншого. Настільки ретельно озброєння часів Другої світової не опрацьовано ні в одній грі.
• Для тих, хто в танку. Гравці отримають можливість випробувати, яке битися в складі танкового розрахунку. Детальна тривимірна модель інтер'єру могутньої бойової машини, повний екіпаж під управлінням ШІ, просунута система обліку параметрів броні і одержуваного шкоди - все це становить унікальну віртуальну модель танка.
• Бойовий дух. У цій грі кожен неодмінно відчує себе справжнім солдатом, учасником однієї з найбільш масштабних і кривавих битв в історії людства і відчує, як сильно настрій бійців впливає на хід бою. Перемагають рішучі й сильні духом!
• Не просто статистика. Постійний облік вдосконалення навичок та здібностей, нагород і досягнень є потужним стимулом, допомагаючи ефективніше боротися. І, звичайно, бойові успіхи впливають на глобальний рейтинг гравця.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 80
Завантажують 13
Розмір файлу 4.68 ГБ
Завантажили 954 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1797
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
Info/Info.Red Orchestra 2.Heroes Of Stalingrad.txt 6.98 КБ
game-1.bin 2.69 ГБ
video-1x.bin 1.76 ГБ
game-2.bin 203.60 МБ
game-3.bin 17.09 МБ
soft.bin 5.86 МБ
setup-1.bin 4.25 МБ
autorun.exe 1.88 МБ
setup.exe 305.09 КБ
autorun.inf 0.08 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1960 сек