11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Red Orchestra 2: Герої Сталінграда / Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad (2011) PC
Доданий - 14 жов 2011р. о 11:36 |Категорія, Ігри-pc → .
↓ Інформація про публікацію
Дата виходу: 16 вересня 2011
Жанр: Action (Shooter), 3D, 1st Person
Розробник: Tripwire Interactive
Видавництво: Tripwire Interactive
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: Російська, Англійська
Мова озвучення: Російська, Англійська
Пігулка: Не потрібний (інтегрована SKiDROW)


Операційна система: Windows XP SP3 / Windows Vista / Windows 7
Процесор: Intel Core 2 Duo 2.66 GHz
Оперативна пам'ять: 2 Гб
Відеокарта: NVIDIA GeForce 7800 GTX / ATI Radeon HD 2900 GT або краще з 256 Мб відеопам'яті, сумісна з DirectX 9 і підтримуюча SM 3.0;
Звукова карта: Звукова карта, сумісна з DirectX 9.0
Вільне місце на жорсткому диску: 9 Гб


Продовження знаменитої гри Red Orchestra: Ostfront 41-45 - одного з кращих тактичних багатокористувацьких шутерів про Другу світову.
Гра присвячена найважливішого бою, яке стало поворотним моментом у великій війні, - Сталінградській битві, а також пов'язаним з нею бойових операцій, що проводилися як радянськими, так і німецькими військами з липня 1942 року по лютий 1943 року.
Проект створений на графічному движку Unreal Engine 3. Сучасні технології дозволили не тільки втілити на новому рівні геймплей, представлений ще в Red Orchestra: Ostfront 41-45, але і зробити його набагато різноманітніше. Перетворений ігровий інтерфейс дозволить новачкам без праці освоїти управління. А пильну увагу до історичних і технічних деталей забезпечує неймовірний реалізм битв.


»Сучасний мультиплеер. Складний і брутальний геймплей оригінальної гри вдосконалений і оптимізований. При цьому багато користувачів режими легко впізнати. «Перестрілка» - варіант командного бою від Tripwire; «Зворотний відлік», в якому персонаж не може відроджуватися; режим «Територія», популярний серед сотень тисяч шанувальників Red Orchestra: Ostfront 41-45, - всі вони розраховані на велику кількість учасників і вражають неймовірною динамікою і загостренням пристрастей.
»Бойова підготовка. Перш ніж вступити в мережеві баталії, варто відточити майстерність стрільби та інші бойові навички в двох кампаніях для одиночного проходження - на боці СРСР або Німеччині. Завдяки взаємодії з відкритим світом шлях кожного гравця буде унікальний.
»Хоробре серце. За успішне виконання завдань бійцю присвоюється звання героя: під час битви він буде надихати союзників на подвиги і наводити страх на супротивників. Герой відрізняється від рядових солдатів не тільки зовні - він отримує в своє розпорядження найкраще зброю і спорядження.
»Битва за Сталінград. До уваги гравців пропонується захоплюючий сценарій, що дозволяє взяти участь в грандіозних історичних подіях.
»Як на війні. Гра виділяється реалістичною графікою і фізикою, яка враховує багато важливих деталей, включаючи закони балістики, відмінні риси поранень різними кулями, особливості людського дихання, фокусування погляду, носіння того чи іншого зброї та багато іншого. Настільки ретельно озброєння часів Другої світової не опрацьовано ні в одній грі.
»Для тих, хто в танку. Гравці отримають можливість випробувати, яке битися в складі танкового розрахунку. Детальна тривимірна модель інтер'єру могутньої бойової машини, повний екіпаж під управлінням ШІ, просунута система обліку параметрів броні і одержуваного шкоди - все це становить унікальну віртуальну модель танка.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 66
Завантажують 13
Розмір файлу 7.87 ГБ
Завантажили 1065 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1922
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Action.
Назва файлу Розмір
RO2.ico 29.22 КБ
Setup-1a.bin 1.44 ГБ
Setup-1b.bin 1.44 ГБ
Setup-1c.bin 1.44 ГБ
Setup-2a.bin 1.44 ГБ
Setup-2b.bin 1.44 ГБ
Setup-2c.bin 680.23 МБ
Setup.exe 875.18 КБ
autorun.inf 0.09 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1924 сек