11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Gothic 4:Arcania Region FreeRUS
Доданий - 14 жов 2011р. о 21:30 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: RPG (Rogue / Action) / 3D / 3rd Person
Розробник: Spellbound Entertainment
Видавництво: JoWooD Productions
Регіон: Region Free
Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: Текст

Опис: Війна, яка огорнула Південні Острови кривавим туманом, нарешті, докотилася і до острова Фешір, де до недавнього часу панували спокій і ідилія. Головний герой гри "Готика 4: аркані" повертається в своє село і застає її розграбованої та розореній. Ті, хто напав на неї, пішли в море на своїх кораблях під вітрилами з емблемою у вигляді орла.

Наш герой, одержимою жагою помсти, відправляється в чергове повне небезпек пригоду, але незабаром усвідомить, що напад головорізів на беззахисну мирне село було не просто чиєїсь хвилинною примхою. За всіма відбуваються в світі подіями, як з'ясовується, варто незрима темна сила, і нашому герою незабаром належить зустрітися з могутнім невідомим ворогом. Але він протистоїть йому не один - його доля нерозривно пов'язана з таємничою прекрасною незнайомкою, а також з могутнім артефактом з давно забутого минулого.

Дія гри "Готика 4: аркані" відбувається у захоплюючій і прекрасному світі, який вабить гравців своїми дивними ландшафтами і нерозгаданими таємницями. Зони з різними кліматичними умовами, багатий і різноманітний рослинний і тваринний світ, похмурі підземелля, міста і давні замки з чудовою архітектурою - все це чекає шукачів нових пригод. Графіка в грі просто вражає - зміна дня і ночі, заволікають небо хмари, гри світла і тіні, вітер і дощ нікого не залишать байдужими. Реалістичні звукові ефекти і прекрасні музичні композиції ще глибше занурюють гравців в атмосферу миру Arcania, a хвацько закручений сюжет, безліч завдань і відмінно продумана бойова система не дадуть їм нудьгувати протягом багатьох незабутніх годин, проведених за грою.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.05 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1833
Пошукові теги: Gothic, Arcania, Region, FreeRUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
Gothic.iso 7.05 ГБ
Gothic.dvd 0.03 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0525 сек