11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Deus Ex: Human Revolution Region Free RUSSOUND даш 12625
Доданий - 14 жов 2011р. о 21:51 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2011
Жанр: RPG
Розробник: Eidos
Видавництво: SQUARE ENIX
Регіон: Region Free
Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme 10-11-а хвиля, даш 12625
Працює на xbox 360: Так
Мова інтерфейсу: російська
Тип перекладу: текст звук

Опис: Deus Ex: Human Revolution - третя частина популярного РПГ проекту, дії якого відбуваються у світі кіберпанку. Головним героєм виступає Адам Дженсен, що працює в службі безпеки компанії Sarif Industries, яка є однією з лідируючих фірм з виробництва імплантатів для людей. Події гри починаються з того, як на штаб квартиру згаданої раніше компанії здійснюється організоване напад, в ході якого гине безліч людей. Сам Адам теж отримав серйозні травми і для проведення розслідування йому імплантують множинні імплантати - мозкові підсилювачі, штучні очні яблука і кібернетичні руки. У ході розслідування головний герой дізнається багато нового про цілі найвпливовіших корпорацій світу.
Однією з основних особливостей Deus Ex: Human Revolution є можливість нелінійного проходження - кожна місія може бути пройдена кількома способами. Вибір способу повністю залежить від гравця і умінь, розвинених в міру прокачування. Практично вся гра може бути пройдена без вбивств ворогів - стріляти доведеться тільки в тих місцях, де цього вимагають сюжетом.
Велику частину гри в Deus Ex: Human Revolution використовується вид від першої особи, який змінюється видом від третьої в моменти знаходження за укриттями, використання деяких здібностей і потайливому вбивстві ворогів. Крім цього розробники ввели систему автоматичного відновлення здоров'я, що дозволить гравцеві менше відволікатися від проходження на пошуки аптечок
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 22
Завантажують 1
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 5284
Пошукові теги: Deus, Human, Revolution, Region, Free, RUSSOUND, даш, 12625.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
Deus.Ex.rus.dvd 0.04 КБ
Deus.Ex.rus.iso 7.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0522 сек