11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Beowulf RegionFree RUS
Доданий - 14 жов 2011р. о 21:55 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2007
Жанр: Action Adventure> Fantasy
Розробник: Ubisoft
Видавництво: Ubisoft
Регіон: Region Free
Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme Compatible
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст

Опис:
Гра Beowulf створена на основі фільму знаменитого режисера Роберта Земекіса. Як і в кінострічці, головного героя чекають дивовижні пригоди, неймовірні бою з жахливими породженнями зла і битва з величезним чудовиськом Гренделем буде нищити жителів міст і сіл. Лише Беовульф - хоробрий воїн скандинавський - здатний витримати суворі випробування. Він володіє силою тридцяти людина і ніколи не піддається страху, він - справжня легенда, яку передають з вуст у вуста. Тепер Беовульф надсилається до Данії, щоб назавжди звільнити землі від жахливого монстра.

У жилах тече кров воїна давніх вікінгів, а на його плечах лежить відповідальність не тільки за себе, а й за весь народ. Тільки за Беовульфом зневірені лицарство ринуться в бій, і від того, що вони побачать в його очах - жах або лютий вогонь - залежить результат бою. Але за героєм можуть наслідувати не тільки благородні мужі, але й затяті негідники, мерзотники і кровожерливі вбивці. Тільки зазирнувши в очі Долі, Беовульф зрозуміє, ким же він став - спасителем або катом людства.

Особливості гри:

* Занурення в історію. Разом з Беовульфом ви пройдете не тільки знайомими по фільму стежками, а й незвіданими дорогами його долі. Проміжок в три десятка років, що передує кінострічці, докладно описаний у грі.
* Армія за спиною. Під вашим початком виявиться ціла дюжина лютих бійців. З ними не страшний ніякий ворог - адже ці воїни здатні поставити спеку самому дияволу, не кажучи вже про пересічних монстрів. Керуйте загоном розумно, грамотно розміщуючи солдатів на місцевості і вибираючи прийоми, націлені на слабкості ворога.
* Легендарне зброю. На вибір представлені сотні мечів, сокир та інших колючо-ріжучих предметів, кожен з яких можна вдосконалити.
* Дві сторони душі. Вірні солдати відображають сутність головного героя. Чи стануть вони шаленими вбивцями або ж благородними воїнами, залежить від ваших дій. Не варто проявляти зайву жорстокість в бою і проливати невинну кров.
* Універсальний солдат. Беовульф навчений всім прийомам бою - атаці, захисту та спеціальним трюкам. З часом він вдосконалюється і знаходить нові здібності. Герой хороший не тільки в бою, але і в подорожах по пересіченій місцевості - він віртуозно дереться по скелях на заздрість будь альпіністові.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2360
Пошукові теги: Beowulf, RegionFree, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
beowulf_rus.dvd 0.04 КБ
beowulf_rus.iso 7.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1348 сек