11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Red Dead Redemption Region FreeENG
Доданий - 15 жов 2011р. о 14:22 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Жанр: Action
Розробник: Rockstar San Diego
Видавництво: Rockstar Games
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля (iXtreme 1.61 ==> під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити!)
Працездатність перевірена релизеров: Так
Мова інтерфейсу: ENG
Офіційний сайт: http://www.rockstargames.com/reddeadredemption
Опис:

Red Dead Redemption, нагадаємо, є продовженням опублікованої в 2004-м ігри Red Dead Revolver. Проект, що розробляється студією Rockstar San Diego, повинен стати свого роду ігроверсіей класичних вестернів. Дія розвернеться на рубежі XX століття на Дикому Заході. Виступаючи в ролі колишнього бандита, гравець неабияк постранствует по Америці, заглядаючи у маленькі колоритні міста і освоюючи таємні гірські стежки. Але найголовніше - усмак постріляє, адже мета у нього сама що ні на є правильна: знайомство з законом навіть глухе куточки ковбойському Америки.

Цікаво, що, говорячи про гру, девелопери обіцяють нам «справжню Grand Theft Auto, тільки в антуражі Дикого Заходу» і з чималою кількістю побічних завдань. Допомогти у реалізації настільки амбіційного завдання повинен власний графічний движок RAGE (Rockstar Advanced Game Engine), який, як повідомляється, «заточений» під величезні вільні для дослідження простору. «Епічний вестерн» - ось як вони це називають. Ну а для пожвавлення пейзажу нам запропонують динамічну зміну погоди та пори року, понад 40 видів тварин, що розгулюють по цифрових преріях, скачки на конях, поїздки на диліжансах, у поїздах ...

Головний герой гри Джон Марстон оголошений поза законом, виявився перед жахливим вибором, який визначає сюжетну лінію Red Dead Redemption. Йому будуть загрожувати пограбування, засідки, напади диких звірів і навіть повішення.

У Red Dead Redemption поєднується дух старого вестерну з останніми новинками ігрового процесу. У вас з'явилася можливість зануритися в неповторну атмосферу Дикого Заходу, з його безкрайніми просторами прерій і жорстоких битв. І це все супроводжується оригінальною музикою.

Red Dead Redemption - екшен про Дикий Захід, гра-вестерн від улюблених нами Rockstar. Фірмовий стиль спостерігається скрізь і всюди: величезний світ, відкритий геймплей з безліччю додаткових завдань, сильний сюжет, розкішні перестрілки, красива графіка - ну прямо-таки чергова GTA, тільки в незвичних декораціях.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 6
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 3699
Пошукові теги: Red, Dead, Redemption, Region, FreeENG.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
silvrrd.iso 7.30 ГБ
silvrrd.dvd 0.03 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.1511 сек