11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Dante's Inferno RegionFree RUS
Доданий - 15 жов 2011р. о 14:31 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Slasher) / 3D / 3rd Person
Розробник: Visceral Games
Видавництво: EA Games
Регіон: Region Free
Тип видання: піратка Ньюбокс
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля (iXtreme 1.61 ==> під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити!)
Працездатність перевірена релизеров: Ні
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст

Опис:
Компанія Visceral Games разом з видавництвом Electronic Arts вирішили кинути виклик таким прекрасним бойовикам, як Bayonetta, Devil May Cry і God of War. Але в якості основи були вибрані зовсім не оповіді про відьом, і не давньогрецькі міфи і навіть не історії про дітей демонів.

На цей раз воювати має бути в пеклі легендарної «Божественної Комедії»! А в головній ролі виступить сам Данте. Правда, в грі він не поет, а воїн, ветеран хрестових походів, який, за аозвращенію додому, виявив свою кохану Беатріче вбитої. На його очах смерть затягла її в пекло. Данте кинувся в погоню, надрав, з вашого дозволу, кістлявою дупу, стягнув її косу і сам вирушив на пошуки своєї красуні прямо в пекло.

Завдання ускладнюється тим, що сам Люцифер вибрав Беатріче в якості своєї нареченої і змусив її думати, що Данте зрадив її. Настільки вільне поводження з першоджерелом дозволило розробникам створити динамічний, «потужний» бойовик з по-справжньому крутим головним героєм. Десять кіл пекла очікують його.

Але Данте не відає страху. Навпаки, це мешканці підземного світу повинні боятися. У першому колі його чекають битви з демонами, нехрещеними немовлятами та іншими грішниками. Не обійдеться без зустрічі з Хароном і королем Міносом. Як ви, напевно, вже встигли здогадатися, обом доведеться показати, на що здатний розгніваний лицар.

Далі - більше. Поборотися доведеться з Клеопатрою, великим Цербером, занепалим богом Плуто (у вигляді золотої статуї), вогненним гігантом Флегій та багатьма іншими. В кінці подорожі вас чекає сам владика потойбічного світу, підступний ошуканець Люцифер.

Головному герою є, що протиставити всьому цьому збіговиську негідників. У його арсеналі не лише холодна зброя, а й магічні заклинання. Так, наприклад, Данте володіє святим розп'яттям, яке спопеляє всіх ворогів на нього шляху. Також у пеклі можна знайти собі бойовий транспорт - одного з численних їздових монстрів. Убивши наїзника, ви отримуєте контроль над його «конем». Також не можна забувати про те, що в міру проходження гри ви будете збирати «чисті» і «нечисті» окуляри - перші йдуть на підвищення мощі святого розп'яття, другі на підвищення забійної сили коси смерті.

Безліч різних прийомів, чудова графіка, різноманіття (кожне коло пекла унікальний) - у Dante's Inferno є всі шанси стати в один ряд з кращими консольними бойовиками.

Особливості:
* Дев'ять кіл пекла. Зустріч з легендарними історичними особистостями.
* Битви з демонами, можливість стати наїзником гігантського монстра.
* Бої на вибір, Данте здатний боротися, як у ближньому бою, так і на відстані спопеляти ворогів вогнем.
* Удосконалення, «Чисті» і «нечисті» окуляри, які можна витратити на розвиток зброї.
* Захоплююча і жорстока сюжетна лінія.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 8
Завантажують Без лічерів.
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 1368
Пошукові теги: Dante's, Inferno, RegionFree, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
DanteInferno_RUS_by_riprip_by_RG_DShock.iso 7.30 ГБ
DanteInferno_RUS_by_riprip_by_RG_DShock.dvd 0.06 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0378 сек