11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Marvel Ultimate Alliance Region Free RUS
Доданий - 15 жов 2011р. о 18:26 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2006
Жанр: Action / Adventure
Розробник: Raven Software
Видавництво: Activision
Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme compatible
Працює на xbox 360: Так
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: російська
Тип перекладу: текст

Опис:
Marvel: Ultimate Alliance - чергова гра про супергероїв по ліцензії Marvel, що пропонує вам створити власну команду, яка буде заробляти собі репутацію на протязі всієї сюжетної лінії. Ви зможете покращувати характеристики кожного героя окремо, на свій вибір, або ж підвищувати рівень всієї команди в цілому для того, щоб підтримувати баланс між героями.

Вам доступно безліч героїв, у той чи інший час засвітилися в графічних новелах знаменитої студії, навіть тимчасові рамки не будуть мати значення, коли на карті - доля світу, тому в одній команді можуть запросто опинитися знаменитий Людина-павук і не менш відомий Капітан Америка. І навіть не забули про мисливця на вампірів Блейда!

Гра ж являє собою тактичну екшн-RPG, де вам належить прокласти собі дорогу до головного лиходієві через численних його посіпак.

Особливості гри:
Комікси оживають! У грі ви зустрінете більше ста сорока знайомих персонажів! Двадцять героїв стали ще сильніше! Росомаха, Людина-Павук, Електра, Тор і багато інших володіють своїми унікальними можливостями. Розкрийте їх потенціал! Адже тільки добре знайомі вам герої зможуть протистояти Галактус, Доктору Думу і іншим небезпечним лиходіям!
[B] Необмежені можливості! У Marvel: Ultimate Allianceви вільні робити все, що захочете! Виберіть назву для команди, придумайте їй герб і створіть транспортний засіб! Удоскональте свого героя або всю групу цілком, якщо хочете пройти з нею до самого кінця. Можливості Marvel: Ultimate Alliance обмежені лише вашою фантазією!
Рукопашна сутичка на суші і на морі! Захвати, блоки, комбінації і суперудари, а так само прийоми з одноручним, дворучним і спареним зброєю доступні кожному з героїв. Влаштовуйте кулачні бої в повітрі, на суші і навіть під водою!
Знамениті битви чекають вас! Візьміть участь у всіх наймасштабніших битвах, описаних в коміксах! Відвідайте всі легендарні місця всесвіту Marvel! Тернистий шлях відважної команди лежить через сімнадцять екзотичних, красивих, але смертельно небезпечних епізодів!
Нелінійний сюжет! Від того що ви зробите і чого не зробите під час завдань, залежать події подальшої гри! Будьте уважні. Хитрість допоможе уникнути багатьох серйозних проблем!
Один в Marvel не воїн! Об'єднавши зусилля з друзями, ви можете протистояти злу разом! Цілі команди героїв встануть обличчям до обличчя з величезними полчищами тьми! А якщо і цього здасться мало - бийтеся один з одним. З'ясуйте, чия команда гідна звання найсильнішої!
Спецефекти нового покоління! Від яскравих спалахів і нищівних вибухів захоплює дух, а зображення в по-справжньому високому дозволі вражає уяву.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 4
Завантажують 1
Розмір файлу 7.05 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляди: 1264
Пошукові теги: Marvel, Ultimate, Alliance, Region, Free, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
ultimate.dvd 0.03 КБ
ultimate.iso 7.05 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2257 сек