11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Mafia II Region Free RUS
Доданий - 15 жов 2011р. о 19:26 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: 2K Czech
Видавництво: 2K Games
Регіон: Region Free
Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля (iXtreme 1.61 ==> під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити!)
Працездатність перевірена релизеров: Так
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст

Опис:
Вибери один з великих мафіозних кланів і напрацьовувати повагу інших членів угруповання. Від твого вибору залежить твоя доля.

І пам'ятай: інформований - озброєний! Твій інтелект залежить від інформації. Читай газети, дружок, і будеш знати все про все.

Отже, ти Віто, закінчилася друга світова. Ти живеш в прекрасному місті і є членом одного з крутих кланів. Люди на вулицях міста живуть своїм життям - розмовляють, читають, гуляють.
А Віто повинен йти на чергове завдання. Непогано б зайти в ресторан і як слід підкріпитися перед справою. А після купити шмотки, на випадок появи хвоста. Заїхати на станцію, заправитися і ...... за справу.
- "Що мені робити з трупами" - думає Віто - "Все просто, порозбиваю їх в багажник". Думки Віто, важкі, і музика звучить трагічна - нагадуючи про небезпеку, смерті, і нелегке життя його, Віто, колись бідного хлопчика, що мріє стати багатим і щасливим, а тепер відчайдушно-сміливого небезпечного чоловіка.
Особливості гри:
* Бути гангстером. Яскраві достовірні образи, сильний сюжет і його чудова подача - все це дозволить відчути драматизм і непередбачуваність відносин між мафіозними кланами і тими, хто в них складається.

* Забути спокій. Захоплюючі автомобільні погоні, жорстокі бійки і відчайдушні перестрілки - комбінація цих елементів забезпечує насичений і різноманітний геймплей.

* Жити в мегаполісі. Завдяки новітньому графічному движку Illusion Engine ™ гравці зможуть досліджувати величезний світ, не витрачаючи час на очікування чергового завантаження: прогулятися по мальовничих вулицях міста Empire Bay, площа якого складе більше 25 квадратних кілометрів, або ж зайти всередину будівель і помилуватися детально пропрацювали інтер'єрами.

* Дізнатися Америку. Автомобілі, реклама, одяг - все прикмети американського побуту 1940-50-х років, відтворені з максимальною точністю, з часом змінюються у грі відповідно до історичних реалій.

* Слухати класику. Підбірка найкращих музичних композицій середини XX століття допоможе повністю зануритися в атмосферу американського золотого століття.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають Без сідерів.
Завантажують 1
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Переглядів: 5785
Пошукові теги: Mafia, Region, Free, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
Mafka2 russka by ripripka by rgeshechka dualshokochka.iso 7.30 ГБ
Mafka2 russka by ripripka by rgeshechka dualshokochka.dvd 0.08 КБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0447 сек