11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ FUEL Region Free RUS
Доданий - 15 жов 2011р. о 19:47 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Рік випуску: 2009
Жанр: Racing
Розробник: Asobo Studio
Видавництво: Codemasters
Регіон: RegionFree
Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme Compatible 1.5.1
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст

Опис:
FUEL надасть вам відкритий світ протяжністю в 5000 квадратних миль або більше 14000 квадратних кілометрів. В FUEL десятки різноманітних двох і чотирьох колісних транспортних засобів. FUEL представить вам альтернативний світ, в якому клімат зазнав руйнівної дії, через забруднення навколишнього середовища тривав десятиліття. У цьому світі ціни на нафту злетіли до небес. Також виник новий екстремальний вид спорту, в якому беруть участь гонщики на своїх транспортних засобах. Виграшем в гонках є дорогоцінне пальне. В FUEL представлена ​​різна місцевість, включаючи тихоокеанське узбережжя, пустелі Невади, засніжені гори, густі ліси і т.д. У грі представлена ​​динамічна система зміни погоди, що включає зміну дня і ночі, проливні дощі, руйнівні смерчі, піщані бурі, грози, хуртовини. У рейсинге FUEL також є мультиплеер в якому гравцям доступні сотні різних завдань.

Fuel буде включений в число Рекордів Гіннесса як гра з самим великим відкритим світом. Доступне гравцям простір порівнянно з польщадью Трідідада і Тобаго, а перевищує площу Гонк-Конга, Сінгапуру, Сент-Люсії і острова Мен разом узятих.

"Ми знали, що FUEL повинен стати масштабною грою" - каже продюсер Філ Райт, - "але ми повинні визнати, включення до книги Рекордів Гіннеса посилює нашу віру в успіх нашої гри".
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 3
Завантажують 1
Розмір файлу 7.30 ГБ
Завантажили 0 р.
Потужність потоку
Перегляд: 1291
Пошукові теги: FUEL, Region, Free, RUS.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Xbox360.
Назва файлу Розмір
fuel_rus.dvd 0.04 КБ
fuel_rus.iso 7.30 ГБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0637 сек