11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ FIFA 12 (2011) PSP
Доданий - 17 жов 2011р. о 10:34 |Категорія, Консольні ігри → .
↓ Інформація про публікацію
Платформа: PSP
Назва гри: FIFA 12
Рік: 2011
Жанр: Sport
Мова інтерфейсу: RUS
Коментарі: RUS
Розробник: Vatra Studios
Видавець: Electronic Arts
Формат образу гри: CSO
Мережевий режим: є
Мультіплеер: є
Вимоги до прошивці: Перевіряв на 6.60 PRO B9

Опис: Основою FIFA 12 стало революційно нове програмне ядро ​​Player Impact Engine, що забезпечує дотримання реальних законів фізики при будь-якій взаємодії гравців на полі. Ви відчуєте всі нюанси боротьби за м'яч так само, як і реальні футболісти. Player Impact Engine забезпечує безліч реалістичних варіантів результату будь-якого зіткнення. Тепер гравці зможуть вести більш природну боротьбу за м'яч і будуть легше відновлювати сили після легких зіткнень.

Революційні зміни в ігровій концепції роблять FIFA 12 (PSP) ще більш реалістичною і захоплюючою. Нова система Precision Dribbling підвищує точність взаємодії з м'ячем під час гри на обмеженому просторі і забезпечує гравцям більше часу на прийняття рішень під час атаки і додатковий контроль над ходом матчу. Завдяки новій системі Tactical Defending гра у захисті тепер вимагає такого ж стратегічного підходу, як і гра в нападі. Розстановка гравців, перехоплення передач і боротьба за м'яч стають однаково важливими. Тактика вирішує все.

Поведінкою віртуальних гравців на полі відтепер керує система Pro Player Intelligence, що забезпечує їм можливість самостійно приймати рішення в залежності від власних навичок і відповідно до характеристик інших членів команди. FIFA 12 (PSP) представляє новий вигляд ігрової серії у всьому - від підготовки до матчу до фінального свистка. Гра стала більш реалістичною і швидкою, обзавелася новою системою меню і включає в себе більше 500 офіційно ліцензованих клубів.
Спойлер

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 239
Завантажують 5
Розмір файлу 853.51 МБ
Завантажили 3505 р.
Потужність потоку
Переглядів: 6368
Пошукові теги: FIFA, 2011, PSP.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → PSP.
Назва файлу Розмір
fifa12 [rip]rus.cso 853.51 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.2325 сек