11,143

Швидкий навігатор

NLight DC++
↓ Крутіше не придумаєш / The Gadget Show (2004-2011) IPTVRip
Доданий - 30 січ 2012р. о 17:37 |Категорія, Фільми → .
↓ Інформація про публікацію (Дивитись онлайн)
Жанр: Документальний, науково-популярний
Країна: Великобританія
Режисер: Девід Лейтон, Ед Барлоу, Ендрю Сміт
У ролях: Джейсон Бредбері, Сьюзі Перрі, Джон Бентлі
Сюжет / опис фільму:
Программа рассказывает о последних технических новинках и будущих технологиях. Вы увидите завтрашний день уже сегодня! Команда экспертов тестирует целый ряд уникальных потребительских изделий, причем все это делается в увлекательно-познавательном стиле. От проигрывателей mp3 и видеокамер до проигрывателей DVD и лыжных курток со встроенным Bluetooth — каждая серия рассказывает о том, как эти новинки работают и нужны ли они вообще. Сериал также представляет десять самых дешевых новинок — хороших, плохих и таких, которые вы себе даже не можете представить.

Список серій
Приховані матеріали
Серія 01. Джейсон Бредбері і Сьюзі Перрі знімають роботу каскадерів на нову відеокамеру і з'ясовують, яка новинка найкрутіша. Джон Бентлі тестує круті лижні куртки.

Серія 02. Команда вирушає на природу і бере з собою різні новинки, в тому числі самий крутий в світі телефон. Джейсон відвідує Лондонську ярмарок іграшок та відбирає п'ятірку кращих.

Серія 03. Джейсон і Сьюзі повинні купити 10 новинок всього за 1000 фунтів.Сьюзі показує вбудовану в машину камеру, що спрацьовує при аварії. Джейсон будує реактивний автомобіль на воді.

Серія 04. Джейсон Бредбері і Сьюзі Перрі повинні створити новинку споживчої електроніки. Джейсон тестує останні позашляхові моделі, а Сьюзі апробує кавоварки.

Серія 05. Джейсон Бредбері і Сьюзі Перрі тестують останні моделі роботів-пилососів і готують з використанням новинок кухонного начиння. Джейсон також приносить п'ять останніх будильників.

Серія 06. Джейсон Бредбері і Сьюзі Перрі тестують телефонні фотоапарати, окуляри нічного бачення та навігатори. Команда також розповість, як краще всього досадити колегам.

Серія 07. Сьюзі і Джейсон розповідають про гоночних велосипедах, водних скутерах та новинки для плавання, Джон тестує цифрові камери, а Джейсон їздить на радіокерованому Hummer.

Серія 08. За допомогою нової бездротової технології лазерної зброї Сьюзі і Джейсон грають в комп'ютерну гру & quotRainbow Six: Vegas 2 "і управляють лазерними міні-танками.

Серія 09. Джон Бентлі розповідає про домашніх метеостанціях, Сьюзі і Джейсон грають в радіокеровані машинки, і Джейсон відвідує найбільшу технологічну виставку Європи - СeBIT.

Серія 10. Сьюзі і Джейсон розповідають про еконовінках, Джон пояснює, як дешево купити комп'ютер. Джейсон піддає комп'ютерні сумки жорстких випробувань, щоб вибрати найбільш міцну.

Серія 11. Сьюзі і Джейсон розповідають про нові візках для гольфу, методах навчання плаванню і тренажерах скачок на конях. Новий ведучий Даллас Кепмбелл показує німецьку медузу-робота.

Серія 12. Джон і Сьюзі повинні зняти новини, розмістити їх в інтернеті і зробити живий репортаж. У Сьюзі професійне обладнання, а у Джона мобільник і лаптоп.Чи виконають вони завдання?

Серія 13. Сьюзі і Джейсон перевіряють комп'ютерні ігри по поліпшенню IQ і фізичної форми. Джон збирає п'ять кращих штативів для відеокамер, а Даллас Кепмбелл катається на надшвидких санях.

Серія 14. Опису немає.

Серія 15. Сьюзі, Джейсон, Даллас і Джон розповідають про внедорожном транспорті, біноклях і найкрутіших лаптопах. У Швейцарії Даллас катається на дуже незвичайному велосипеді.

Серія 16. Джон і Джейсон розповідають про високої чіткості, Сьюзі демонструє п'ять самих безглуздих новинок, а Даллас веде репортаж з Робоігр в Сан-Франциско - Олімпійських ігор для роботів.

Серія 17. Сьюзі і Джейсон ведуть підводний фоторепортаж і розповідають про найкрутішому багажі та водному транспорті. Хелена Крістенсен розповідає Джону, як робити фотографії у відпустці.

Серія 18. Джон і Джейсон пускають саморобні ракети на конкурсі "Земля, вітер і вогонь". У Канаді Даллас Кемпбелл їздить на незвичних велосипедах. Сьюзі показує п'ять найкрутіших тостерів.
Серія 19-21. Опису немає.

Серія 22. За допомогою останніх апаратів спостереження Сьюзі і Джейсон повинні знайти Далласа, який вирушив у невідоме місце в Лондоні. Ми також покажемо п'ять кращих скейтборду.

Серія 23. Сьюзі і Джейсон розповідає про зовнішні накопичувачах і порівнюють цифрову і аналогову фотографію. Даллас будує гоночну машину з приводом від лістодува.

Серія 24. Сьюзі і Джейсон грають і записують музику на аматорській техніці і порівнюють її з професійної. Джон і олімпійська гонщиця Ребекка Ромеро тестують три складних велосипеда.

Серія 25. Команда перевіряє останні технології уокі-токі, розповідає про новий теплом нижній білизні, тестує круті радіоприймачі і ганяє по озеру.

Серія 26. Опису немає.

Серія 27. Сьюзі відучує Джейсона від його улюбленого Apple. У Нью-Йорку Джон тестує нові програми розпізнавання голосу, а Даллас їздить на величезному робота-павука зі старих мотоциклів.

Серія 28. Джейсон і Даллас змагаються у використанні різних новинок. З чемпіоном світу вони тестують різні пристосування для водних лиж і ганяють на велосипедах по Лондону.

Серія 29. Сьюзі і Джейсон представляють п'ять нових акумуляторів, а Джон розповідає про кращих телевізорах ТВЧ за недорогою ціною. Даллас розповідає про новини розширеної реальності.

Серія 30. Сьюзі і Джейсон намагаються побити рекорд на радіокерованих машинах. Джон тестує три нових пральних машини, а потім з Далласом розповідає про п'ять кращих принтерах.

Серія 31. Даллас і Джейсон тестують останні моделі лиж, мобільних інтернет-апаратів, санок і снегокатов. Сьюзі представляє найбезглуздіші новинки, Джон - кухонне обладнання.

Серія 32-46.Опису немає.

Серія 47. Сьюзі і Ортіс перевіряють, чи можна жити в бездротовому світі.Сьюзі користується тільки бездротовими технологіями, а Ортіс тільки проводами. Джейсон шукає кращі браузерні ігри.

Серія 48. Джон і спортсменка Келлі Холмс представляють останні інтерактивні методики фітнесу і новітні мережеві комп'ютери. У Німеччині Ортіс плаває з роботами-пінгвінами.

Серія 49. Джейсон і Сьюзі перетворюються на велогонщиків. Вони повинні вибрати електровелосипед і навігатор, а потім виїхати в місто для тестів. У Флориді Джон порівнює ВЧ-відеокамери.

Серія 50. Джейсон і Ортіс створюють літак з легкого вуглецю і піни, що приводиться в рух мускульною силою. Для перевірки вони стрибають з причалу.Сьюзі представляє спортивні годинник.

Серія 51. Опису немає.

Серія 52. Сьюзі і Ортіс намагаються знайти заміну Гуглу. Джейсон представляє кращі мікромотороллери, а Ортіс їздить на автомобілі з повітряним двигуном.

Серія 53. Джейсон і Ортіс стають героями коміксів. Ортіс в жароотражающем костюмі намагається втекти про пейнтболістів з інфрачервоним прицілом, а Джейсон дереться по вертикальній стіні.

Серія 54. Джейсон і Сьюзі створюють прототипи одягу майбутнього. Сьюзі береться за туфлі, керуючі плеєром МР3 за допомогою танцювальних рухів, а Джейсон створює костюм-комп'ютер.

Серія 55. Джейсон і Джон порівнюють дешеві лептопи і цифрові фотоапарати.Сьюзі представляє ВЧ-відеокамери, а Ортіс найкращі і дешеві телевізори з великим екраном.

Серія 56. Сьюзі і Джейсон створюють програми для мобільних телефонів. Джон перевіряє важливість технологій безпеки в сучасних машинах: він виводить на трасу Audi R8 V10 і відключає їх!

Серія 57. Ортіс і Джейсон їздять по Дербішир і представляють різні види особистого транспорту, навігаторів і наметів з вбудованими розвагами. Сьюзі представляє
концепт-кари.

Серія 58. Сьюзі і Ортіс відвідують Passaje del Terror і розповідають про те, що може налякати людей до смерті. Потім вони перевіряють це в замку, який вони населяють "привидами".

Серія 59. Джейсон і Сьюзі створюють іграшки для тварин. Джейсон придумав автоматичну гармату для м'ячів, а Сьюзі розробляє навігатор і камеру для кішок.

Серія 60. Джейсон і Ортіс повинні створити гоночний автомобіль з мотором від електроінструментів. Вони придумали карт з приводом від електропилки. Джон розповідає про останні моделі пічок.

Серія 61. Джейсон, Сьюзі і Ортіс змагаються з фахівцями та прагнуть перемогти їх за допомогою нових технологій і крутих іграшок.

Серія 62. Сьюзі відвідує швейцарську авто фірму Rinspeed і їздить на автомобілі вартістю в мільйон фунтів. У Дубаї Ортіс катається на Sand X - мотосанях, здатних їздити по дюнах.

Серія 63. Джейсон і Ортіс їдуть до Швейцарії в Саас-Фі знайомитися з технологією, яка дозволить їм перемогти в гірськолижному змаганні. Ортіс відвідує цікавий автоматизований будинок.

Серія 64. Сьюзі і Джейсон змагаються у пошуках кращого новорічного подарунка для хлопчиків і дівчаток. Джон тестує кращі телевізори з вбудованим інтернетом.

Серія 65. У цьому спеціальному випуску команда представляє новинки десятиліття.

Серія 66.У першому епізоді нового серіалу провідні Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері стикаються з самим складним завданням: вони опиняються в пустелі Ліва в Абу Дабі.

Серія 67.Провідні Сюзі Перрі та Ортіс Ділі змагаються, хто зможе знайти кращий спосіб скоротити витрати на обслуговування обладнання.

Серія 68.Четверо провідних виявляються в глушині далеко від цивілізації. Вони повинні не потрапити в полон до спецназівці Майку Хоук.

Серія 69.Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері створюють свої власні фокуси, заручившись підтримкою відомих ілюзіоністів. У цьому їм допомагає ретельно підібрана техніка.

Серія 70.Йон Бентлі пропав! Його колеги Ортіс і Сюзі повинні знайти його, використовуючи технологічні новинки.

Серія 71.Джейсон Бредбері і Ортіс Ділі створюють нового бойового робота і змагаються з дуже крутими машинами. Приготуйтеся до битви роботів!

Серія 72.Команда придумала складні завдання для найкращих фахівців своєї справи.Спочатку Джейсон Бредбері береться за могутність спецназу.

Серія 73.Сюзі Перрі та Ортіс Ділі відвідують одну з найбільш високотехнологічних кухонь Великобританії в ресторані Sat Bains. А Джон Бентлі розповідає про важливість дублювання даних.

Серія 74.На цьому тижні Джейсон Бредбері і Ортіс Ділі повинні придумати найкращі іграшки. Для цього їм знадобиться весь досвід роботи з технічними новинками.

Серія 75.На цьому тижні Джон Бентлі відправляється в Італію тестувати останній і найкращий смартфон. Ортіс Ділі розповідає про те, що може стати хітом зимового сезону.

Серія 76.На цьому тижні Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері за допомогою різних технічних новинок беруть участь в Лондонському марафоні. Тим часом, Джон Бентлі роздобувати iPad.

Серія 77.Відзначаючи 150 епізодів програми, Джон Бентлі, Ортіс Ділі, Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері розповідають про самих важких завданнях перших випусків програми "Крутіше не придумаєш".

Серія 78.Сьогодні вас чекає спеціальний випуск: Джон Бентлі, Ортіс Ділі, Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері збираються виконати чотири завдання, включаючи новий світовий рекорд.

Серія 79.Сьогодні у програмі "Крутіше не придумаєш" день спорту. Команда відбирає різні технології і технічні новинки, які допоможуть їм виграти змагання в різних видах спорту.

Серія 80.Сюзі Перрі та Ортіс Ділі розповідають, наскільки смартфони і правда "розумні".Джейсон Бредбері і чемпіон Великобританії по ковзанах Нік Ломакс тестують роликові ковзани.

Серія 81.На цьому тижні ви побачите спеціальний літній випуск. Ортіс і Сюзі повинні перетворити занедбаний комору на чудове місце для відпочинку.

Серія 82. Сюзі Перрі та Джейсон Бредбері проводять рекламну кампанію передачі з використанням останніх технологій. Джон Бентлі перевіряє, наскільки iPhone 4 відповідає своїй славі.

Серія 83. Сюзі змагається з Ортіс в бігу з використанням останніх технологій.До Джону Бентлі приєднується нова ведуча Поліанна Вудвард і перевіряє з ним кращі кавоварки.

Серія 84. Джейсон і Сюзі змагаються у створенні найкращого рекламного кіноролик з використанням останніх технологій. Поліанна з Джоном Бентлі їдуть в Сінгапур у пошуках п'яти кращих навушників.

Серія 85. Джейсон і Ортіс змагаються у створенні швидкісних човнів, на яких вони потім ганяють. Джон за допомогою команди синхронних плавців вивчає найкращий спосіб висушити ваші новинки.

Серія 86. Сюзі та Ортіс перетворюють традиційну готель на березі моря в автоматизований готель. Поліанна їде в Сінгапур на щорічний видовищний фестиваль.

Серія 87. Команда повинна розламати найкрутіші у світі новинки. Ортіс відправляється в Торонто, Канада, покататися на позашляховому скейтборді DTV Shredder.

Серія 88. Цей випуск присвячений футболу і починається з Робокубка: Поліанна їде на самий неймовірний чемпіонат у світі, де роботи змагаються без жодного контролю з боку людини.

Серія 89. Джон і Поллі їдуть до Франції подивитися, хто зробить найкращі фотографії новим компактним фотоапаратом зі змінюваною оптикою.

Серія 90. Команда вирушає в подорож по суші, воді і повітрю. Джейсон і Поліанна змагаються з Сюзі та Ортіс в гонках по пересіченій місцевості.

Серія 91. Поллі і Ортіс змагаються, щоб встановити, наскільки хмарні технології є для комп'ютерів новою ерою або їх сумним кінцем.

Серія 92. На цьому тижні вас чекає сюрприз: вся п'ятірка провідних повинна виконати чотири великих завдання за один день.

Серія 93. На цьому тижні команда робить все можливе і неможливе, щоб знайти найкращі і дешеві технології.

Серія 94. На щорічному конкурсі інструментів Silverline нова ведуча Поліанна і Джейсон змагаються у розробці та створенні потужних інструментів.

Серія 95. Джейсон задає Ортису завдання - навчитися літати за допомогою домашнього льотного тренажера, а Ортіс доручає Джейсону стати майстром бойових мистецтв за допомогою дерев'яного робота.

Серія 96. Джейсону і Сюзі дають музичне завдання: кожен повинен зіграти свій варіант фірмової мелодії передачі, використовуючи оркестр, озброєний тільки технологічними новинками.

Серія 97. Провідні Джон, Сюзі і Джейсон повинні зняти програму "Крутіше не придумаєш" самі. Дозволяється використовувати тільки продається широкій публіці обладнання.
Тривалість: ~ 22 хвилини на серію
Якість відео: IPTVRip
Відео серії:1-25,30-65 кодек: XviD, розмір кадру: 656x456 / 656x368 , бітрейт:~1400 кб/с
Відео серії:26-29 кодек: XviD, розмір кадру: 640x352 , бітрейт:~1150кб/с
Відео серії:66-81 кодек: XviD, розмір кадру: 704x384, бітрейт:~1465kbps кб/с
Відео серії:82-97 кодек: XviD, розмір кадру: 640x360 , бітрейт:~1495кб/с

Аудіо: мова: російська, переклад: одноголосий закадровий, аудіокодек: MP3, бітрейт аудіо: 128 кб/с

  В закладки додало 0 людей.
0
Оцініть файл [ + або - ]
Торрент-файл / Оновити статистику трекера
Роздають 1
Завантажують 1
Розмір файлу 22.84 ГБ
Завантажили 57 р.
Потужність потоку
Переглядів: 2813
Пошукові теги: Крутіше, придумаєш, The, Gadget, Show, 2004, 2011, IPTVRip.
Якщо ви маєте права на цей матеріал, наступна інформація для вас.
↓ Пропозиції → Документальні.
Назва файлу Розмір
S68.avi 260.34 МБ
s94.avi 258.96 МБ
s91.avi 258.57 МБ
s89.avi 258.54 МБ
s92.avi 258.31 МБ
s90.avi 257.46 МБ
s88.avi 256.95 МБ
s84.avi 256.58 МБ
s95.avi 256.58 МБ
s87.avi 256.51 МБ
s83.avi 256.49 МБ
s86.avi 256.38 МБ
s97.avi 256.06 МБ
s96.avi 254.44 МБ
s85.avi 253.30 МБ
S72.avi 251.83 МБ
S76.avi 250.99 МБ
s93.avi 250.11 МБ
S70.avi 250.08 МБ
S71.avi 250.04 МБ
S67.avi 250.04 МБ
S69.avi 250.04 МБ
S81.avi 250.03 МБ
S79.avi 250.03 МБ
S80.avi 250.03 МБ
S74.avi 250.02 МБ
S66.avi 250.02 МБ
S77.avi 250.02 МБ
S73.avi 250.02 МБ
S78.avi 250.02 МБ
S75.avi 250.02 МБ
s82.avi 249.18 МБ
s05.avi 247.39 МБ
s09.avi 246.61 МБ
s20.avi 245.78 МБ
s43.avi 245.60 МБ
s39.avi 244.78 МБ
s17.avi 244.75 МБ
s15.avi 244.74 МБ
s10.avi 244.71 МБ
s25.avi 244.66 МБ
s58.avi 244.59 МБ
s63.avi 244.46 МБ
s59.avi 244.22 МБ
s32.avi 243.90 МБ
s62.avi 243.81 МБ
s53.avi 243.68 МБ
s12.avi 243.61 МБ
s61.avi 243.52 МБ
s65.avi 243.00 МБ
s31.avi 242.99 МБ
s42.avi 242.69 МБ
s06.avi 241.87 МБ
s16.avi 241.87 МБ
s30.avi 241.83 МБ
s47.avi 241.81 МБ
s01.avi 241.80 МБ
s04.avi 241.74 МБ
s64.avi 241.73 МБ
s11.avi 241.66 МБ
s57.avi 241.37 МБ
s18.avi 241.19 МБ
s14.avi 240.85 МБ
s44.avi 240.71 МБ
s24.avi 240.58 МБ
s48.avi 240.57 МБ
s46.avi 240.29 МБ
s50.avi 239.57 МБ
s41.avi 239.05 МБ
s13.avi 238.82 МБ
s19.avi 238.20 МБ
s03.avi 238.13 МБ
s40.avi 235.95 МБ
s45.avi 235.43 МБ
s21.avi 234.84 МБ
s07.avi 234.29 МБ
s33.avi 233.61 МБ
s54.avi 232.74 МБ
s35.avi 232.37 МБ
s02.avi 230.54 МБ
s38.avi 230.53 МБ
s22.avi 228.04 МБ
s37.avi 227.93 МБ
s52.avi 227.17 МБ
s08.avi 226.95 МБ
s55.avi 226.16 МБ
s56.avi 225.32 МБ
s34.avi 223.69 МБ
s23.avi 221.36 МБ
s36.avi 220.70 МБ
s49.avi 217.83 МБ
s51.avi 216.55 МБ
s60.avi 213.19 МБ
s29.avi 199.96 МБ
s27.avi 199.91 МБ
s28.avi 199.77 МБ
s26.avi 199.67 МБ
bigtorrent-ua.com
Згенеровано за 0.0782 сек